پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 940

به مناسبت روز پژوهش؛

باغملک نیوز : دکتر رفیعی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در قالب 8 غرفه برگزار شده است، افزود : اداراتی همچون آموزش و پرورش باغملک، آموزش و پرورش صیدون، دانشگاه آزاد و پیام نور باغملک، بهزیستی، بهداشت و درمان، میراث فرهنگی و گردشگری، هلال احمر و کمیته امداد به ارائه دستاوردهای پژوهشی و کارآفرینی خودشان پرداختند.

به گزارش باغملک نیوز، صبح امروز نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و کارآفرینی به مناسبت هفته پژوهش در دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک افتتاح شد.

 

دکتر رفیعی ریاست دانشگاه پیام نور باغملک در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز با اشاره به اینکه این نمایشگاه قرار بود در سطح استان در اهواز برقرار شود، گفت : من احساس کردم که نیاز به یک پویایی و تحرک در زمینه پژوهشی در خود شهرستان است که به همین خاطر و برای اولین بار این نمایشگاه پژوهشی در سطح شهرستان برگزار شده است.

 

دکتر رفیعی افزود : علت برگزاری نمایشگاه این است که وقتی ما دستاوردهای پژوهشی و کارآفرینی شهرستان را در قالب یک نمایشگاه در خود شهرستان داشته باشیم ضمن اینکه جمله ما می توانیم را صرف کرده ایم  یک امید به آینده را در دل دیگران به وجود می آوریم.

 

وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه در قالب 8 غرفه برگزار شده است، افزود : اداراتی همچون آموزش و پرورش باغملک، آموزش و پرورش صیدون، دانشگاه آزاد و پیام نور باغملک، بهزیستی، بهداشت و درمان، میراث فرهنگی و گردشگری، هلال احمر و کمیته امداد به ارائه دستاوردهای پژوهشی و کارآفرینی خودشان پرداختند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور باغملک ضمن تأکید بر اینکه ما می توانیم در سال های آتی با افزایش بودجه مربوط به پژوهش و راه اندازی پارک علم و فناوری در شهرستان باغملک پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته باشیم خاطر نشان کرد : به نظر من می توان امید این را در سالهای نچندان دور داشت که شهرستان باغملک حداقل در زمینه کشاورزی تبدیل به قطب پژوهشی استان شود.

 

رفیعی در پایان با ذکر این نکته که نه تنها کارهای پژوهشی بلکه دستاوردهایی که در حوزه اقتصادی ارزش افزوده پیدا کردند باری ما اهمیت دارد، گفت : امیدوارم که این نمایشگاه در سطح شهرستان بازتاب قابل قبولی داشته باشد و در روزهای برگزاری نمایشگاه استقبال گسترده تری از آن شود.

 

گفتنی است که این نمایشگاه تا روز پنج شنبه در دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک دایر است.


لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان