پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1006

رئیس دانشگاه آزاد باغملک خبر داد:

باغملک نیوز : دکتر عالی محمودی ریاست دانشگاه آزاد واحد باغملک در نماز وحدت در دانشگاه آزاد از اضافه شدن رشته های برق و مکانیک خودرو به رشته های این دانشگاه خبر داد.

به گزارش باغملک نیوز، دکتر عالی محمودی ریاست دانشگاه آزاد واحد باغملک از اضافه شدن رشته های برق و مکانیک خودرو به رشته های این دانشگاه خبر داد.

    

m3

 

دکتر امیدوار عالی محمودی رئیس دانشگاه آزاد واحد باغملک با اشاره به اینکه بالغ بر 1500 دانشجو تا الآن از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند و هم اکنون 800 دانشجو در حال تحصیل هستند، اظهار داشت : 5 رشته تحصیلی مدیریت، مدیریت دولتی، حسابداری، کامپیوتر و عمران در دانشگاه فعال است و 2 رشته صنایع غذایی و زبان انگلیسی به دلیل عدم استقبال دانشجویان فعلاً پذیرش ندارند.

 

 m1

 

دکتر عالی محمودی ضمن تأکید بر اینکه رشته های برق و مکانیک خودرو از ترم آینده به رشته های دانشگاه اضافه خواهد شد خاطر نشان کرد : همه مقدمات و معیارها در این زمینه را رعایت کردیم و هیچ دلیلی ندارد که به ما این رشته ها را ندهند.

 

وی ادامه داد : ما در حال حاضر در دانشگاه آزاد باغملک 18 عضو هیئت علمی رسمی و 50 عضو هیئت علمی حق التدریس داریم.

رئیس دانشگاه آزاد باغملک با اشاره به فعالیت های دانشگاه در زمینه های مختلف گفت : دور افتادگی از شهر یکی از مشکلاتی است که نمی شود آن را حل کرد و جمعیت شهر و مهاجر پذیر نبودن شهر کفاف گسترش رشته ها در دانشگاه را به ما نمی دهد.

 m2

 

 

دکتر عالی محمودی در پایان افزود : دانشگاه آزاد باغملک 2 میلیارد و 800 میلیون تومان به بانکها بدهی دارد که با رایزنی هایی که انجام دادیم قرار است که دانشگاه آزاد واحد اهواز 1 میلیارد و 800 میلیون تومان آن را بپردازد.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان