پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 706

دکتر درویش پور در گفتگو با باغملک نیوز:

باغملک نیوز : نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه در مناطق محروم مشکلات بیشتری بر مردم وارد می شود و مردم امیدوار به حل مشکلاتشان هستند خاطر نشان کرد : با این بودجه ای که دولت برای خوزستان تخصیص داده امید مردم را به یأس تبدیل کرده است.

دکتر حجت اله درویش پور نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز اظهار داشت : استان خوزستان از قبل عقب ماندگی هایی داشت که ما طی دو سه جلسه ای که با رئیس جمهور و دیگر آقایان دولتی داشتیم ،گفتیم یک نگاه ویژه ای به این استان شود حالا متأسفانه نگاه ویژه ای که نشد بلکه در لایحه بودجه 93 دیدیم که بودجه استان خوزستان نزدیک به 300 میلیارد تومان نسبت به بودجه سال گذشته کم شده است و  این منجر به استعفای دسته جمعی نمایندگان خوزستان از مجلس شد.

 

دکتر درویش پور با اشاره به اینکه با اعضای مجمع نمایندگان خوزستان در حال رایزنی هستیم که این موضوع ختم به خیر شود گفت : بودجه که فعلاً بسته شده است ولی راه برای اینکه بخواهند کمک و جبران کنند وجود دارد.

 

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال خبرنگار باغملک نیوز در خصوص تنگی نفس به خاطر آلودگی هوا در استان خوزستان، اظهار داشت : ما این موضوع را به طور کامل و مفصل ارجاع دادیم ولی متأسفانه به استان خوزستان بی تفاوتی نشان داده شده است.

 

وی ضمن تاکید بر اینکه در مناطق محروم مشکلات بیشتری بر مردم وارد می شود و مردم امیدوار به حل مشکلاتشان هستند خاطر نشان کرد که با این بودجه ای که دولت برای خوزستان تخصیص داده امید مردم را به یأس تبدیل کرده است.

 

دکتر درویش پور در آخر با اشاره به اینکه ما از راه های قانونی و منطقی هم در مجلس و هم در دولت مسائل و مشکلات استان را پیگیری می کنیم، افزود : انشاء الله سعی فراوان و بی دریغ می کنیم که امید مردم به حل مشکلاتشان را برگردانیم.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان