پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 818

استاندار خوزستان:

باغملک نیوز : مقتدایی اظهار داشت : در سال جاری بودجه خوبی به استان خوزستان تعلق نگرفت و به نظر نمی رسد در سال آینده نیز بودجه مناسبی به خوزستان تعلق گیرد.

به گزارش باغملک  نیوز دکتر  عبدالحسن مقتدایی در همایش ویژه روسای شوراهای اسلامی و شهرداران خوزستان اظهار داشت: تمامی مدیران با شناخت کافی، مسوولیت های شغلی خود را برعهده گرفته اند و مهم این است که مدیران با امکانات موجود کارهای بزرگ را برای استان انجام دهند.

استاندار خوزستان گفت: اولویت اصلی در این استان اجرای پروژه های عمران شهری است و کسانی که از سایر استان ها به خوزستان سفر می کنند باید شاهد یکپارچگی در آن باشند.

وی گفت: در سال جاری بودجه خوبی به استان خوزستان تعلق نگرفت و به نظر نمی رسد در سال آینده نیز بودجه مناسبی به خوزستان تعلق گیرد پس باید از امکانات موجود در استان به بهترین شکل استفاده کرد.

مقتدایی  افزود: هنر یک مدیر در این است که از کمترین امکانات به بهترین نحو استفاده کند و اگر شناخت کاملی از مشکلات داریم باید به دنبال حل آن باشیم.

وی گفت: اعضای شوراها به وعده هایی که در زمان انتخابات به مردم داده اند عمل کنند ضمن اینکه شهرداران نیز باید به مباحث و برنامه هایی که در زمان انتخاب به شواها ارایه داده اند پایبند باشند.

رهیاب

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان