پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1168

به میزبانی دانشگاه پیام نور ؛

باغملک نیوز : دومین دوره مسابقات فوتسال ناحیه ای به میزبانی دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک در سالن ورزشی شهدای 7 تیر برگزار شد.

به گزارش باغملک نیوز، دومین دوره مسابقات فوتسال ناحیه ای به میزبانی دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک در سالن ورزشی شهدای 7 تیر برگزار شد.

 

سجاد حاجتی مسئول برگزاری مسابقات در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز با اشاره به اینکه این مسابقات در نواحی دانشگاه پیام نور دزفول، رامهرمز، اهواز، مسجد سلیمان و بهبهان در استان خوزستان برگزار می شود، افزود : امسال این مسابقات در ناحیه رامهرمز به میزبانی دانشگاه پیام نور شهرستان باغملک برگزار شد.

 

حاجتی ادامه داد : در این مسابقات دانشجویان پیام نور شهرستان های باغملک، رامهرمز، ایذه، هفتکل، رامشیر و دهدز در قالب دو گروه سه تیمی به رقابت پرداختند.

 

مسئول برگزاری مسابقات ضمن تأکید بر اینکه این مسابقات مقدماتی است خاطر نشان کرد : از هر گروه یک تیم به عنوان نماینده ناحیه به مسابقات نهایی که در بهمن ماه در استان خوزستان برگزار می شود، اعزام می شوند.

 

به گفته وی و طبق قرعه کشی گروه اول شامل تیم های رامهرمز، باغملک و دهدز و گروه دوم شامل تیم های ایذه، رامشیر و هفتکل می باشند.

 

گفتنی است که امروز به صورت فشرده بازی ها برگزار شد و تیم های رامهرمز و ایذه به عنوان سر گروه های گروه اول و دوم به مسابقات نهایی راه یافتند.

لینک کوتاه مطلب :
  1. علی

    سلام
    از اینکه این سایت رو راه اندازی کردین ممنون

  2. سعید

    حیف شد باغملک صعود نکرد……….

معرفی شهرستان