پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1063

باغملک نیوز : معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: بهترین و صحیح ترین راه تربیت از راه اقامه نماز محقق خواهد شد.

ذوالفقار  کیانی شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاحیه نمازخانه نرجس با اعلام این مطلب افزود: خداوند بزرگ انسان را برای اطاعت، بندگی و تربیت خلق کرد و بهترین راه و صحیح ترین تربیت نیز از راه اقامه نماز محقق خواهد شد.

وی افزود: رسیدن به این نوع تربیت نیاز به مقدماتی دارد و باید جامعه آنها را فراهم کنند و در همین راستا خداوند برای آزمایش بشر را در قسمت هایی همچون مال و ثروت و فرزند مورد امتحان قرار می دهد.

معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش تصریح کرد: کسانی که از این نعمتهای الهی خوب و در راه صحیح استفاده کنند در دنیا و آخرت زینت آنها خواهد شد و به عنوان آثاری خیر برای همیشه از آنها سود خواهند برد.

کیانی ضمن تشکر از اقدام خیر این نمازخانه که چندین باب نمازخانه برای آموزش و پرورش ساخته است، گفت: در استان خوزستان 450 نمازخانه تیپ و مستقل که دارای محراب و دیگر تجهیزات هستند داریم و تعداد 2900 سالن چند منظوره و اتاق خاص نیز به نمازخانه اختصاص دادیم.

وی اظهار کرد: حدود سی درصد مدارس فاقد نمازخانه تیپ و چند منظوره هستند که نماز در راهروها و ایوان و محوطه مدارس اقامه می شود.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان