پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1042

مدیرکل ارشاد خوزستان:

باغملک نیوز : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: فضای مجازی به ابزاری در دست دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

به گزارش باغملک نیوز، حجت‌الاسلام سیدلطف‌الله سپهر در همایش نقش رسانه‌ها در امنیت استان که پیش از ظهر امروز در مجتمع رفاهی نفت برگزار شد، اظهار کرد: مهم‌ترین راه واکسینه کردن جامعه از بلایای فرهنگی، فکری و اعتقادی وجود مقدس حضرت سیدالشهدا است.

وی با اشاره به اینکه وجود مقدس سیدالشهدا سال‌ها است که اسلام را از تهدیدات دشمنان حفظ کرده است، تصریح کرد: پرداختن به اندیشه ائمه و بزرگان دین و انتقال این اندیشه با استفاده از امکانات روز به محیط دانشگاه، خانواده و آموزش و پرورش، جامعه را از هجمه‌های فرهنگی دشمنان حفظ می‌کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان خاطرنشان کرد: امیدوارم رسانه‌ها و خادمان فرهنگ و هنر در عرصه فعالیت‌های فرهنگی با یک برنامه‌ریزی منسجم وارد شوند و رسالت سنگین خود را در مقابله با جنگ نرم دشمنان انجام دهند.

وی اظهار کرد: رفتار‌ها، گفتار‌ها، نوشته‌ها، تحلیل‌ها، مقالات و … مورد سوءاستفاده دشمن قرار می‌گیرد و از این نوشته‌ها علیه نظام و حکومت استفاده می‌کنند.

سپهر اضافه کرد: فضای مجازی به ابزاری در دست دشمن علیه نظام جمهوری اسلامی تبدیل شده و در جهت مقابله با آن به مدیریت سیاسی و امنیتی در کشور نیاز است.

وی عنوان کرد: با یک فکر اساسی، علمی و کار‌شناسی می‌توان از این پیچ خطرناک با سلامت و سعادت عبور کرد.

فارس

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان