پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1131

باغملک نیوز : معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۴ اهواز از ساخت مجموعه ورزشی سردار شهید مجید سیلاوی در این شهر خبر داد.

به گزارش باغملک نیوز، موسی خنافره اظهار کرد: مجموعه ورزشی سردار شهید مجید سیلاوی در اهواز ساخته خواهد شد.

وی افزود: مجموعه ورزشی سردار شهید مجید سیلاوی به همت معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 اهواز احداث خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 4 اهواز بیان کرد: مجموعه ورزشی سردار شهید مجید سیلاوی در منطقه نهضت آباد (لشکرآباد) جنب حسینیه المهدی (عج) ساخته می‌شود.

وی در مورد اعتبار اختصاص یافته برای این مجموعه ورزشی نیز گفت: مجموعه ورزشی سردار شهید مجید سیلاوی با اعتبار 700 میلیون ریالی ساخته و به بهره برداری می‌رسد.

خنافره با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ساخت مجموعه ورزشی سردار شهید مجید سیلاوی خاطرنشان کرد: هم اکنون پیمانکار در حال انجام احداث ان مجموعه ورزشی است.

به گفته وی، تا کنون پی ریزی مجموعه ورزشی سردار شهید مجید سیلاوی در منطقه نهضت آباد اهواز به پایان رسیده است و روند ساخت آن همچنان ادامه دارد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 4 اهواز اظهار امیدواری کرد که این مجموعه ورزشی تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

وی در ادامه به معرفی سردار شهید مجید سیلاوی پرداخت و اظهار داشت: این شهید والامقام به همراه سردار شهید علی هاشمی از بنیانگذاران سپاه حمیدیه فرمانده این محور عملیاتی بوده است.

خبر مرکز خوزستان

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان