پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 572

به مناسبت روز دانشجو؛

باغملک نیوز : به مناسبت روز دانشجو مراسم بزرگداشتی در سالن همایشات دانشگاه پیام نور باغملک با حضور دانشجویان، کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد واحد باغملک برگزار گردید.

به گزارش باغملک نیوز، حجت الاسلام بهروز شهریاری امام جماعت دانشگاه پیام نور در مراسمی که با همکاری دانشگاه آزاد و پیام نور به مناسبت روز دانشجو در سالن همایشات دانشگاه پیام نور باغملک برگزار شد ضمن تبریک این روز به دانشجویان گفت : اگر امروز می بینید دانشگاه ها سر پا هستند به برکت حماسه ای است که دانشجو و دانشگاه آفریده است.

حجت الاسلام شهریاری ضمن تشریح کامل واقعه 16 آذر 1332 اظهار داشت : دانشجو باید هم دانش بیاموزد و هم در کنار مسائل علمی، مسائل بصیرتی را رصد کند.

وی افزود : امروز دانشگاه و دانشجو قلب تپنده هر نظام و هر کشوری است و دانشجو باید بعنوان شاخص در هر کشوری در خط مقدم باشد.

حجت الاسلام شهریاری با تاکید براینکه دانشجو یعنی کسی که با علم، با حلم و با بصیرت نظام را به سرمنزل اصلی برساند ادامه داد : وظیفه شما دانشجویان پژوهش است. آمریکا امروز از پژوهش شما می ترسد.

حجت الاسلام شهریاری ضمن اشاره به اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست اظهار کرد : امام خمینی (ره) در صحیفه نور می فرمایند که اگر یک زمانی تمام آمریکا مسجد شود و بالای هر مسجد گلدسته بگذارند و صدای اذان پخش کنند باز هم اینها دروغ می گویند.

وی ادامه داد : به تعبیر مقام معظم رهبری دانشجویان ما و ملت ما آمریکا را تبعید کردند و آمریکا همچنان در تبعیدگاه است و تا زمانی که مردم ما بیدار و در صحنه هستند نمی تواند برگردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر اینکه فتنه 88 برای ملت ما یک خیانت نابخشودنی است اظهار کرد : صحبت امروز ما به آنهایی که فتنه کردند این است که شاکر خدا باشید که اگر رافت اسلامی شامل حالتون نمی شد امروز بیرون از خاک نبودید.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم از دانشجویان فعال و نمونه در بسیج دانشجویی، هلال احمر، فرهنگی، مقام آوران والیبال و از امام جماعت دانشگاه از طرف فرهنگی دانشگاه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان