پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 581

باغملک نیوز : رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار با تاکید بر اینکه ملت ما فرهنگی ترین، ملت دنیا هستند، تصریح کرد: دنیا از منبرهای روحانیت و شیعه بی بهره است.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از شبستان، حجت الاسلام مهدی طائب، رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار امروز (16آذر) در همایش شهدای محرم در شیراز با اشاره به اینکه اگر به وعده های خدا ایمان داشته باشیم، مطابق وعده های خدا عمل می کنیم، گفت: برای بعضی ها متاسفم که به وعده الهی ایمانی پیدا نمی کنند.
وی با تاکید بر اینکه ملت ما فرهنگی ترین، ملت دنیا هستند، تصریح کرد: دنیا از منبرهای روحانیت و شیعه بی بهره است.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه رهبری معظم انقلاب (حفظه الله) ساخت بمب اتم را حرام اعلام کردند، اظهار داشت: امروز بمب اتم در عالم کارایی ندارد و اصلا قابل استفاده نیست و این استدلال را باید بدانید که قلب آمریکا در اسراییل می زند و اگر اسرائیل رابرداریم آمریکا وجود ندارد تمام منافع آمریکا به اسراییل گره خورده و می بینیم.
حجت الاسلام طائب با یادآوری این مطلب که نرمش قهرمانانه ای که مقام معظم رهبری فرمودند یک خط مشی است، اظهار داشت: دشمن کوتاه آمد زیرا راه دیگری نداشت و مجبور به پذیرفتن شد و این چیزی جز وعده الهی نیست.
بر اساس این گزارش در ادامه، سرهنگ پاسدار حمیدرضا گرامی، فرمانده سپاه بقیه ‌الله (عج) شیراز نیز در این مراسم گفت: دشمنان ما در خارج از کشور مایوس هستند اما برخی در داخل در جایگاه ‌های مختلف با گذشت زمان هنوز نوکری دشمن را جهت احیای منکرات نسبت به دستاوردهای انقلاب را دارند.
خاطر نشان می شود، در پایان این مراسم از خانواده شهدای عملیات محرم استان فارس تجلیل شد.

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان