پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 890

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش در اهواز:

باغملک نیوز : حمید رضا کفاش معاون وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت:از شایستگان و با فضیلت ها در خوزستان استفاده کنیدو اولویت قطعا با کسانی باشد که گرایش به دولت دارند.

به گزارش باغملک نیوز  حمید رضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پروش استان خوزستان اظهار داشت:اداره کل استان خوزستان نباید جای افراد کوچک و کوته بین باشد باید زمینه رفت و آمد انسان های دانشمند و فرهیخته را فراهم کرد.

وی افزود:از شایستگان و با فضیلت ها در خوزستان استفاده کنیدو  اولویت مسئولیت ها قطعا با کسانی باشد که گرایش به دولت دارند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش تصریح کرد: با کوچکترین مسئله نباید بزرگترین افراد کنار گذاشته شوند شما در دولت تدبیر و امید روشی که در گذشته دنبال شد را ادامه ندهید.

وی ادامه داد:به جای برخورد های چکشی و حذفی باید بازنشسته ها را در میدان های مختلف به میدان اورد.

حمید رضا کفاش با بیان اینکه باید به دنبال تکریم فرهیختگان و بازنشستگان باشیم عنوان داشت:قوانین هر کشوری متفاوت است و بازنشستگان ما هم انتظار ورود به سیستم اجرایی را ندارند اما توقع دارند که حرف آنها شنیده شود در کشورهای پیشرفته دست اینها را می بوسند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه  دنبال تکریم و منزلت معلم ها هستیم خاطر نشان ساخت:کسانی باید در آموزش و پرورش خوزستان به کار گرفته شوند که به نوکری کردن به معلم افتخار کنند.

وی اضافه کرد: این که در برخورد با معلمی که خسته از روستای دور دست آمده است بگوییم مشکل تو است مشکل من نیست یا به من ربطی ندارد این در دولت تدبیر وامید جایی ندارد.

کفاش خاطر نشان کرد: وقتی رئیس جمهور می گوید من سرهنگ نیستم  و یک حقوق دان هستم  یعنی احترام به شخصیت افراد یعنی دوری از تنبیه بدنی دانش آموزان و مردم به این شعارها رای دادند.

رهیاب

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان