پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 507

باغملک نیوز : سواعدی گفت:امروز اکیپ پزشکی متشکل از ۲۷ دکتر متخصص قلب، داخلی، چشم، پوست، مغزو اعصاب و رادیولوژی با همکاری شبکه بهداشت به شهرستان هویزه آمدند و در خدمت بیماران شهرستان بودند.

به گزارش باغملک نیوز،خلف سواعدی فرمانده سپاه هویزه در گفتگویی در خصوص اعزام اکیپ پزشکی به این شهرستان اظهار داشت: ۱۵ روز پیش به مناسبت هفته بسیج، بسیج جامعه پزشکی با ناحیه مقاومت بسیج هماهنگی کرده و امروز اکیپ پزشکی متشکل از ۲۷ دکتر متخصص قلب، داخلی، چشم، پوست، مغزو اعصاب و رادیولوژی با همکاری شبکه بهداشت به شهرستان هویزه آمدند و در خدمت بیماران شهرستان بودند.

 

وی افزود:امروز  بیش از ۷۰۰ نفر بصورت رایگان ویزیت شدندوازخدمات این طرح استفاده کردند

 

فرمانده سپاه هویزه عنوان کرد: بیمارانی که احتیاج به عمل جراحی دارند با گرفتن برگه اعزام در بیمارستان های اهواز به صورت رایگان درمان خواهند شد.

 

آقای سواعدی هدف از این خدمت انسانی را رفع محرومیت های مناطق محروم و مرزی و تعالی بخشیدن به منویات مقام معظم رهبری دانستند

 

وی گفت:این پزشکان بدون هیچ دستمزد و اجرتی تنها برای کمک به مردم و رضای خدا آمده اند تا بتوانند خدمتی کنند خانواده های پزشکان نیز در قالب اردوی راهیان نور به مزار شهدای هویزه اعزام شدند که بسیج جامعه پزشکی عهده دار پذیرایی و امورات خدماتی خانواده های این پزشکان متعهد می باشند .

 

گفتنی است در زمان حضور پزشکان بسیجی فرماندار شهرستان آقای اسعدی، اعضای شورای شهر، مسئول شبکه بهداشت دکتر حسن ساکی، ریاست شهرداری هویزه و رئیس بنیاد شهید نیز از کار پزشکان زحمتکش تشکر و قدردانی کردند.

 

رهیاب

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان