پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 658

نماینده مردم دشت‌آزادگان :

باغملک نیوز : ناصر صالحی نسب در خصوص علت استعفای دسته جمعی نمایندگان خوزستان اظهار داشت:مورد اول اعتراض به بودجه عمرانی استان خوزستان بود که نسبت به سال گذشته چیزی در حدود 70 درصد کاهش پیدا کرده است.

ناصر صالحی نسب نماینده مردم دشت‌آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی  در خصوص علت استعفای دسته جمعی نمایندگان خوزستان اظهار داشت : استعفای نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی به دلیل اعتراض به برنامه های دولت در بودجه سال 93 است.

وی افزود:سه دلیل عمده باعث شد تا نمایندگان خوزستان چنین عکس المعلی از خود نشان دهند واستعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کنند.

 

صالحی نسب تصریح کرد: مورد اول اعتراض به بودجه عمرانی استان خوزستان بود که نسبت به سال گذشته چیزی در حدود 70 درصد کاهش پیدا کرده است.

 

نماینده مردم دشت‌آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی گفت:دومین دلیل استعفای نمایندگان هم اختصاص بودجه برای انتقال آب کارون به اصفهان بود.

 

وی ادامه داد: دلیل سوم هم  این است که در آمد حاصل از فروش فولاد خوزستان را به بزرگراه تهران شمال اختصاص داده اند و سهمی برای خوزستان در نظر گرفته نشده است.

 

صالحی نسب در پاسخ به این سوال که آیا این استعفا نتیجه ایی دارد بیان داشت:قطعا این استعفای دسته جمعی نمایندگان نتیجه دارد و معاونت برنامه ریری ریاست جمهوری نسبت به این موضوع حساس شده است.

 

وی تاکید کرد :  استعفای نمایندگان صوری نیست و کاملا مصمم هستند مگر اینکه اصلاحاتی در بودجه نسبت استان خوزستان صورت بگیرد.

رهیاب

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان