پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 496

فرمانده نیروی انتظامی خوزستان :

باغملک نیوز : سردار اسحاقی گفت: کلاس اراذل و اوباش تهران با کلاس اراذل و اوباش استان ما فرق می کند ، مردم ما به لحاظ پیوستگی و سلامت اجتماعی ای که دارند در مقایسه با شهر تهران ، افراد غیرمفیدی مثل اوباش دربین آن ها کمتر پیدا می شود ، که آن ها هم عموما در بند یا تحت کنترل می باشند.

به گزارش باغملک نیوز،سردار اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار رهیاب با اشاره به اجرایی کردن طرح جمع آوری اراذل و اوباش در سطح استان گفت: کلاس اراذل و اوباش تهران با کلاس اراذل و اوباش استان ما فرق می کند ، مردم ما به لحاظ پیوستگی و سلامت اجتماعی ای که دارند در مقایسه با شهر تهران  افراد غیرمفیدی مثل  اوباش دربین آن ها کمتر پیدا می شود ، که آن ها هم عموما در بند یا تحت کنترل می باشند.

سردار اسحاقی افزود:طرح هایی در ماه های آتی در پیش داریم که اطلاع رسانی لازم را به موقع انجام خواهیم داد.

فرمانده نیروی انتظامی خوزستان در خصوص فعالیتهای پلیس فتا در خوزستان به خبرنگار رهیاب گفت:ما جزو پنج پلیس فتای مطرح کشور هستیم ، و به لحاظ کشفیات صورت گرفته در این خصوص  از جمله استان های برتر کشور هستیم.

وی در خصوص برخی فعالیت های غیر اخلاقی در صفحات فیس بوک عنوان کرد: این صفحات دائما کنترل می شوند ، و به آن مبادی مربوطه که معمولا در تهران هستند ارائه می شوند تا کنترل مناسبی در این خصوص داشته باشیم.

فرمانده نیروی انتطامی خوزستان در پاسخ به سوال رهیاب در خصوص گشت های ارشاد گفت:در حال حاضر نیز گشت های ارشاد را داریم که با همکاری بسیج خواهران در مناطقی مثل پارک های ساحلی ، منطقه زیتون و قهوه خانه هایی که جدیدا باب شده است انجام می شود.

رهیاب

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان