پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 701

دکتر فرجی مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک:

باغملک نیوز : مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک با تاکید بر اینکه تمام مراحل این طرح اعم از مشاوره، ویزیت و آزمایشات به صورت رایگان است، خاطر نشان کرد : انواع آزمایشات از جمله فشار خون، چربی خون و قند خون و… اندازه گیری می شوند و حتی بیماری های نهفته ای که دارند مشخص و به آنها اطلاع داده می شود.

دکتر فرجی مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز با ابراز تأسف از استقبال کم مردم از طرح غربالگری مردان میان سال در باغملک، اظهار داشت : این طرح برای مردان 25 تا 60 سال است که باید در سه سال انجام شود.

 

دکتر فرجی افزود : مردان بین 25 تا 60 سال جهت مشاوره و ویزیت پزشک به بخش بهداشت خانواده درمانگاه شماره 1 شهرستان مراجعه نموده و بعد از آن جهت انجام آزمایشات به بیمارستان شهرستان معرفی می گردند.

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک با تاکید بر اینکه تمام مراحل این طرح اعم از مشاوره، ویزیت و آزمایشات به صورت رایگان است، خاطر نشان کرد : انواع آزمایشات از جمله فشار خون، چربی خون و قند خون و… اندازه گیری می شوند و حتی بیماری های نهفته ای که دارند مشخص و به آنها اطلاع داده می شود.

 

وی در پایان افزود : امیدواریم که با اطلاع رسانی های وسیعی که انجام داده ایم استقبال خوبی از این طرح شود و این طرح هم مثل بقیه طرح ها با موفقیت انجام شود.

 

گفتنی است که 1 سال از طرح غربالگری مردان میان سال در باغملک گذشته و 2 سال دیگر وقت دارد.

لینک کوتاه مطلب :
  1. ناشناس

    طرح بسیار عالی ست
    ما که تا حالا نشنیدیم……………..

معرفی شهرستان