پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 555

فرماندار سابق بهبهان خبر داد:

باغملک نیوز : باذلی محبوب گفت : طی یک سال و نیم گذشته در کمیسیون ماده 77 تقریبا بیش از 11 میلیارد تومان به نفع شهرداری حکم صادر کردیم ولی از این مبلغ تنها 500 میلیون تومان وصول شد.

به گزارش باغملک نیوز، فرهاد باذلی محبوب فرماندار سابق بهبهان  در گفتگوبا بهبهان نیوز اظهار داشت: طی یک سال و نیم گذشته در کمیسیون ماده 77 تقریبا بیش از11 میلیارد تومان به نفع شهرداری حکم صادر کردیم ولی از این مبلغ تنها 500 میلیون تومان وصول شد که آن هم از حساب آب و فاضلاب خوزستان خارج شد و به حساب شهرداری رفت که آن نیز توسط مشاور حقوقی اینجانب وصول شد و بابت همین موضوع ریاست آبفای استان از من دلگیر شد .

باذلی محبوب ادامه داد:  در موضوع اعتصاب کارگران شهرداری عنوان شده بود که فرمانداری دوست ندارد مشکلات ما حل شود ،در جواب باید عرض کنم ، یکی از مطالبات شهرداری که در کمیسیون ماده 77 به نفع شهرداری رای صادر شد موضوع انبوه سازی آقای( ص  و ) بود که مبلغی در حدود 1 میلیارد و 200 میلیون تومان طلب شهرداری بوده است

وی ضمن تاکید بر این موضوع که تا امروز یک ریال از ( انبوه ساز ص و)  وصول نشده گفت: در صورتیکه اینها می توانند همین شنبه یک مزایده برگزار کنند و ملک آقای (ص و ) را با همین حکم به فروش برسانند ، که کاملا هم قانونی است زیرا حکم کمیسیون ماده 77 جهت این کار کافیست چون همین حکم قابل اجراست و نیاز به چیز دیگری ندارد.

فرماندار سابق بهبهان ضمن ابراز تاسف از این موضوع عنوان کرد: برخی فقط دروغ تحویل مردم می دهند و نمی گذارند حقایق به گوش مردم و کارگران شهرداری برسد و مرتب درحال جو سازی هستند .

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به مشکلات و بحران بدهی های شهرداری تا جایی که دادن حقوق کارگران شهرداری با مشقت همراه است تعلل در وصول مطالبات نوعی تسامح در کار شهرداری است.

گفتنی است  در قانون شهرداری ها پبش بینی شده است که کسانیکه بدهکار به شهرداری می باشند و عوارض را به شهرداری پرداخت نکنند کمیسیونی متشکل از نماینده وزیر محترم کشور ، نماینده ای از قوه قضائیه و نماینده ای از شورا می توانند نسبت به این امور ورود کرده و رای قطعی صادر نماید. این آرا از سوی اجرائیات اداره ثبت قابل اجرا می باشد و قطعی و لازم الاجرا هستند.

رهیاب

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان