پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1599

حجت الاسلام ابراهیمی در اهواز:

باغملک نیوز : حجت الاسلام ابراهیمی عنوان کرد:نظام با فتنه گران مدارا کرد والا در هرکشوری اگر افرادی قصد براندازی کنند پای چوبه دار می روند این ها نه تنها قصد کردند بلکه به صحنه آمدند.

به گزارش باغملک نیوز، حجت الاسلام ابراهیمی  عضو جامعه روحانیت مبارز در مراسم سالروز گرامیداشت حماسه 9دی در جمع مردم اهواز گفت:امروز مشاهده کنید که با این همه گناه و معصیت و تمرد از قانون نظام جالب است حتی کمترین اظهار تاسف و تالم را نسبت به آن چه انجام داده اند را ابراز نمی کنند .

وی افزود : از آن طرف علاقه مندانشان خیز برداشته اند که از این افراد مجرم و جنایتکار چهره های مظلوم بسازند و می گویند سوء تفاهم شده است.

حجت الاسلام ابراهیمی اظهار داشت:واقعا آدمکشی و آسیب خیابانی و اختلافات بین ملت که راه افتاد سوءتفاهم بود؟سوءتفاهم به چی به امام حسین،به خانواده شهدا،به علما ؟آیا آدمکشی جرم نیست ؟

این عضو جامعه روحانیت مبارز گفت:اگر بصیرت و خرد مردم نبود به فرموده مقام معظم رهبری این افراد نظام را تا لب پرتگاه بردند اصلا برنامه براندازی نظام را داشتند ولی متاسفانه پس از این اتفاقات حتی یک عذرخواهی نکرده اند و با حالت طلبکارانه وارد صحنه شده اند.

وی افزود:اگر  بنا باشد عده ای نظام را به چالش بکشانند باید بدانند این ملت آگاه هیچگاه اجازه نخواهد داد افرادی که سرشان بر دامن  بیگانه است چنین کاری کنند.

حجت الاسلام ابراهیمی عنوان کرد:نظام با فتنه گران مدارا کرد والا در هرکشوری اگر افرادی قصد براندازی کنند پای چوبه دار می روند این ها نه تنها قصد کردند بلکه به صحنه آمدند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به نظق علی مطهری در مجلس شورای اسلامی گفت:همه ما برای شهید مطهری احترام خاصی قائلیم و ایشان همیشه در صحنه انقلاب بودند ولی پسر ایشان هیچگاه در صحنه انقلاب نبوده است

وی افزود: کسی که رنگ انقلاب ندیده برای او خیلی دشوار نیست که چوب حراج به این همه سرمایه انباشته انقلاب بزند.

حجت الاسلام ابراهیمی اضافه کرد:مجلسی ها باید مواضع این فرد را بررسی کنند و پاسخ دهند که البته چنین کاری نیز انجام داده اند

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان