پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1589

فرماندار در جلسه هم اندیشی با متقاضیان مسکن مهر:

باغملک نیوز : هدایتی ضمن تأکید بر اینکه بحث مسکن مهر در دولت دکتر روحانی در اولویت اول نیست، افزود : مسکن مهر دولتی نیست، دولت زیر ساخت ها را ایجاد و به کمک خود مردم مسکن ارزان قیمت تری در اختیار آنها قرار خواهد دهد.

به گزارش باغملک نیوز، هدایتی فرماندار شهرستان باغملک ضمن تسلیت فرارسیدن 28 صفر رحلت جانسوز نبی مکرم اسلام، اظهار کرد : در آخرین جلسه شورای مسکن استان با حضور استاندار جدید مطالبی در ارتباط با مسکن مهر مطرح شد که ضرورت دارد خدمت شما عرض کنم.

 

وی با اشاره به اینکه هر دولتی یک سری اولویت ها برای گره گشایی مشکلات مردم در دستور کار خود با توجه به شرایط زمانی دارد، تصریح کرد : دولت دکتر احمدی نژاد روی اولویت مسکن تأکید داشت که رهاورد آن هم همین مسکن مهر بود.

 

فرماندار ادامه داد : اولویت اول دولت دکتر روحانی سیاست خارجی است که اگر بتوانیم با دنیا تعامل کنیم شاید مشکلات اقتصادی مردم بهتر شود که البته الآن هم که دو، سه ماهی که از کار این دولت می گذرد با این سیاست و تدبیر خوبی که دکتر روحانی و تیمش دارند حداقل جلوی تورم گرفته شده است.

 

هدایتی ضمن تأکید بر اینکه بحث مسکن مهر در دولت دکتر روحانی در اولویت اول نیست، افزود : مسکن مهر دولتی نیست، دولت زیر ساخت ها را ایجاد و به کمک خود مردم مسکن ارزان قیمت تری در اختیار آنها قرار خواهد دهد.

 

وی با اشاره به آسیب شناسی در مجموعه استانداری در مورد مسکن مهر باغملک اظهار کرد : در بحث مسکن مهر باغملک ضعف از آورده پول اعضا می باشد.

 

  هدایتی فرماندار شهرستان باغملک بیان کرد : تعارف را کنار بگذاریم، باید آورده پول خود را به یک حدی که اعلام می شود برسانید احتمالاً ظرف یکی دو ماه آینده آن عزیزانی که آورده پولشان به حد کافی نرسید حذف می شوند.

 

وی ضمن تأکید بر اینکه در بعضی از شهرهای خوزستان بیش از 10 هزار واحد مسکن مهر تحویل داده شده است، گفت : ما در باغملک 312 واحد مسکن مهر داریم و هنوز بعد از چند سال تحویل ندادیم.

 

در پایان جلسه در حضور فرماندار بعضی از متقاضیان مسکن مهر مشکلات خود را بیان کردند از جمله : تغییر بی اندازه مدیران تعاونی ها و پیمانکاران، تعیین نکردن سقف پولی در ابتدای کار، نداشتن پول کافی برای اضافه کردن آورده و…  

لینک کوتاه مطلب :
  1. روهنده

    خدمت شماعرض کنم به نظر می رسددولت فعلی جلوی تورم رانگرفت درواقع چون برنامه برای مدیریت اقتصادی تاالان ارائه نکرده ویک سردرگمی برای فعالیت ها باسکوت خود ایجادکرده که درواقع مثل این می ماند که بازار و فعالیت های اقتصادی یا ازحرکت ایستاده یا به کندی وبااحتیاط حرکت می کندواین یعنی….یکی ازاشکالات هردولت این است که به جای توجه دقیق وعمیق به ظرفیت ها ،قابلیت ها واستعدادهای درون مرزی (اقتصاد مقاومتی ،حمایت ازتولید،مدیریت دقیق نظارتی و…)اولویت خود رابه ترحم یاصدقه دادن ویا…به بیگانگان معطوف دارد .این سیاست می تواندآسیب های روانی وتبلیغاتی ویک وابستگی ذهنی دراذهان عمومی وبین المللی بوجود آورد.سئوال :اگراولویت دولت آقای روحانی که شما گفتید:سیاست خارجی است نتیجه ندهد،آیاچه کسی وچه چیزی باید تاوان این فرصت سوزی راپس بدهد،جواب :ملت یا…..درضمن مبلغ آورده اعضاءمتقاضی مسکن مهر آنقدرنبوده که بتوان یک واحد آپارتمان راتکمیل کند ودرواقع حداقلی پیش بینی شده ومابقی رادولت تقبل کرده به نظر میرسدتوجیه سیاست نامربوط توجیه خوبی نیست.البته ااظهارات برخی عوامل اجرایی درساخت مسکن مهرخلاف گفته های شماست وعقب ماندن مسکن مهرباغملک دلایل دیگری دارد(محض اطلاع)

  2. صدای هوره

    به امیدروزی که مسولین شهرستان باغملک فکری به حال منطقه طوله بکنندوگره ای ازمشکلات این منطقه باز کنند(روستاهای هوره ،پیرموسی،ابلشکر،اسماری و سایر روستاهای این منطقه

معرفی شهرستان