پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1574

نصرت الله روهنده

باغملک نیوز : ملت در حماسه بزرگ و عاشورایی 9 دی نشان داد که عملاً در راه پشتیبانی از اسلام و ولایت فقیه با جان و دل ایستاده است.

به گزارش باغملک نیوز، نصرت الله روهنده : چهار سال است که مدال رنگین بر افتخارات ملت ایران اسلامی اضافه گردید. چهار سال پیش که ملت بزرگ و قدر شناس ایران با حضوری پر شور و شعور در صحنه انتخابات ریاست جمهوری حاضر شدند، دشمنان قسم خورده خارجی و مزدوران و فریب خوردگان و خواص بی بصیرت و شاید مغرض و قدرت طلب شیرینی این پیروزی عظیم را در کام این ملت قهرمان تلخ کردند اما این فتنه سازماندهی شده، از سال ها پیش طراحی شده و عوامل آن در خارج و داخل منتظر فرصتی بودند تا آن را عملی کنند. اکثر اتفاقات بعد از انتخابات قبلاً طراحی شده بود. سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی سیا و موساد ساعت ها بلکه روزها با برخی مدعیان اصلاحات جلسه داشته و برای عملیات کودتای 88 برنامه ریزی کردند. ریچارد رورتی نظریه پرداز با تجربه جنگ های عقیدتی CIA، جان هیک احیاگر پلورالیزم دینی رهبر انقلاب مخملی مجارستان و یکی از اعضای کمیته خطر آمریکا از جمله عواملی هستند که با آقایان به اصطلاح اصلاح طلب جلساتی را قبل از فتنه 88 انجام دادند. طراحی شایعه تقلب، شاه کلید عملیات فتنه گران علیه اصل اسلام بوده که هیچ یک از ادعاهای فتنه گران صحت نداشت بلکه بهانه تراشی و تاکتیکی هم خانواده کودتای خاموش بوده تا به بهانه صیانت از آراء مردم عده ای را با خود همراهی کند اما ملت ایران نشان داد که شعار “ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند” تنها یک شعار و یک ادعا نیست زیرا این ملت در حماسه بزرگ و عاشورایی 9 دی نشان داد که عملاً در راه پشتیبانی از اسلام و ولایت فقیه با جان و دل ایستاده است و اجازه نخواهد داد هیچ طمع کاری به حریم نظام اسلامی که ثمره خون هزاران شهید و آه دل هزاران مادر شهید است، تجاوز کند.

 

در واقع راه درست هم همین است زیرا صاحب اصلی این مملکت، ملت هستند. این ملت در طول دوران انقلاب مبارک اسلامی نشان داد که برای دفاع از اسلام و ارزش های انقلاب امام (ره) و شهیدان و حمایت از رهبری عزیز با قامتی به بلندای شهادت ایستاده است. تحریم های ظالمانه ای که از طرف استکبار وابسته به سفارش فتنه گران بر ملت شریف تحمیل شده در واقع زهر چشم فتنه گران و حامیان خارجی آنان از حماسه 9 دی است. شما می دانید که اوباما رئیس جمهور آمریکا بعد از شلوغی و آشوب های فتنه گران در پایتخت به طور آشکار از آنان حمایت کرد و بعد از 9 دی فتنه گران و مزدوران فریب خورده داخلی از عوامل خارجی خواستند که تحریم ها را باید به طور یکباره علیه ملت ایران اجرا کنند تا ضربه ای که قرار است بزنند و نتیجه مطلوب را بدست آوریم و معتقد بودند که تحریم های فصلی و تدریجی در بطن و لایه های نظام در بُعد اقتصادی و نظامی و امنیتی در واقع پادزهری درست می کند که نظام و ملت را قوی تر می سازد.

 

این بود که تحریم ها ضالمانه و به یکبار علیه ملت ایران تصویب گردید. فتنه گران و عوامل آنها نعل وارونه می زنند و خود را طلب کار جلوه می دهند فکر نکنند که ملت ایران این خیانت سنگین آنان و این وطن فروشی آشکار و خائنانه را فراموش کرده، این ملت روز به روز بیدار تر و در سایه اسلام ناب محمدی (ص) و برکت حرکت عاشورائی امام حسین (ع) بصیر تر می شود. و بدانند اگر عاشورایی تکرار شود این بار کشته شده ها، طمع کاران قدرت و ثروت و یزیدیان زمان هستند. فان حزب الله هم الغالبون.

 

بدانند ایران اسلامی به برکت راه روشن خود پرچم اسلام و عدالتخواهی و استکبار ستیزی را در سراسر جهان برافراشته خواهد کرد. این ملت پسران صدیق محمد مصطفی (ص) که سه سال در بدترین و سخترین تحریم ها در شعب ابیطالب خم به ابرو نیاورده و در راه خود صادق قدم خواهند ماند و وعده الهی نزدیک است.

 

9 دی نشان داد که این مردم اگر زیر بار تحریم ها و جنایت های انسان های شیطان صفت جان خود را از دست بدهند، دست از عقاید و آرمان های سیدالشهدا (ع) بر نمی دارند و به لطف خدا با اراده محکم و خدایی روزی عالم را از برکت برکت اسلام ناب محمدی (ص) عطر آگین می کنند تا همه بشریت طعم شیرین و حقیقی عدالت را در سایه اسلام بچشند. انشاءالله

 

اما گلایه از دولت محترم: جای تعجب است که دولتی با استراتژیک تدبیر و امید ظاهراً به دنبال برائت خواستن برای سران فتنه ای است که 8 ماه خساراتی سنگین اعم از مادی و معنوی بر چهره درخشان این ملت وارد ساخته اند. درست است که نظام اسلامی با عالی ترین قضاوت و مترقی ترین احکام، شالوده کار خود را رحمت و بخشش قرار داده است اما به این معنا نیست که کسانی که علیه تمامیت این نظام و این ملت خبیثانه و ظالمانه دست به لشکرکشی خیابانی و آتش زدن اموال عمومی این کشور زدند، بخشیده شوند.

لینک کوتاه مطلب :
معرفی شهرستان