پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 1580

فرمانده سپاه ناحیه باغملک:

سرگرد رحیمی در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز گفت: 9 دی یک ملاک برای محک زدن مدیران و کارگزاران نظام و یکی از شاخص های اصلی انتخاب مدیران است.

به گزارش باغملک نیوز سرگرد سید عبدالمطلب حسینی رحیمی فرمانده سپاه ناحیه باغملک در گفتگو با خبرنگار باغملک نیوز با اشاره به چگونگی ایجاد فتنه در سال 88 ، گفت : تمام حوادث و اتفاقاتی که در آن زمان افتاد فراتر از موضوع اعتراض به انتخابات بود.

 

وی ادامه داد : مشخص بود که یک برنامه ریزی از پیش تعیین شده ای توسط دشمنان داخلی و استکبار جهانی برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ترتیب داده شده است.

 

سرگرد رحیمی به نقش بی بدیل امام خامنه ای (مدظله) در مدیریت کردن فتنه پرداخت و افزود :حضرت آقا در آن زمان با سخنرانی های خود حجت را بر همگان تمام کرده بودند ولی عده ای بر مواضع غلط خود پافشاری می کردند که تا به امروز هم عده معدودی همچنان پافشاری می کنند.

 

وی با اشاره به اینکه در روز عاشورای سال 88 فتنه گران پا را از گلیم خود فراتر گذاشتند و به مقدسات مردم شریف ایران و اسلام ناب محمدی (ص) توهین کردند و پرچم امام حسین (ع) را آتش زدند و تمثال مبارک امام (ره) و آقا را پاره کردند، تصریح کرد : مردم این حرکت توهین آمیز فتنه گران به مقدسات خود را نتوانستند تحمل کنند و 9 دی را رقم زدند.

 

فرمانده سپاه ناحیه باغملک بیان کرد : 9 دی یک حادثه ماندگاری است که به تعبیر مقام معظم رهبری به وضوح دست الهی در خلق این حماسه دیده می شود.

 

وی افزود : روز حماسی 9 دی، مردم با تشخیص و اراده خود با دیدن اهانت به ساحت عزاداری اباعبدالله حسین (ع) در روز عاشورا و ولایت فقیه با شکلی خودجوش با راهپیمایی عظیم در این روز، برنامه ریزی و توطئه های دشمنان را نقش برآب کردند.

 

سرگرد رحیمی فرمانده سپاه ناحیه باغملک با اشاره به اینکه مردم در 9 دی با نیروی ایمان و تقوای خود نشان دادند که نخواهند گذاشت آسیبی به انقلاب اسلامی ایران وارد شود، خاطر نشان کرد : 9 دی یک ملاک برای محک زدن مدیران و کارگزاران نظام و یکی از شاخص های اصلی انتخاب مدیران است.

 

وی در پایان تصریح کرد : مردم در 9 دی ثابت کردند که هر وقت درخت تنومند اسلام نیاز به آبیاری داشته باشد با خون خود آماده شهادت هستند.

 

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان