پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 3909

باغملک نیوز : قطع ناگهانی درختان در مسیر ورودی شهرستان باغملک از ایذه باعث ناراحتی بسیاری از اهالی این منطقه و تخریب نمای ورودی شهرستان شده است.

به گزارش باغملک نیوز، در روزهای گذشته تعداد زیادی از درختان حاشیه جاده ورودی به شهرستان باغملک از سمت ایذه قطع شده که این اقدام واکنش جمع زیادی از اهالی و دوستداران محیط زیست این شهرستان را به دنبال داشته است.

 

این مسیر ورودی به دلیل وجود درختان اکالیپتوس قد برافراشته و سبز دو طرف آن، یکی از زیباترین ورودی ‌های این شهرستان بوده که در ایام سال نیز میزبان مسافران زیادی است که برای رفع خستگی راه و اطراقی چند ساعته به سایه آنها پناه می برند.

 

قطع این درختان در حالی صورت گرفته که کمتر از یک ماه مانده به عید نوروز است و تمام شهرهای کشور در حال زیبا سازی ورودی شهرهایشان برای جذب مسافران و گردشگران هستند.

SAM_2550

SAM_2525

SAM_2526

SAM_2531

SAM_2535

SAM_2539

لینک کوتاه مطلب :
 1. ناشناس

  کسانی که مسبب این کار هستن باید مثل همین درختان قطع شوند

 2. علیرضا

  حتما مسول این درختان خودش باغ داشته خواسته مهمانان نورزی آنجا برن

 3. abbas

  من واقعا” نمیدونم هدف از قطع کردن درختان چی بود،ولی انصافا” وقتی از این مسیر رد میشیم دلمون میگیره:دلمون به ورودی خوش بود اما……………..

 4. ناشناس

  اینم برا شاهکار شورای جدید من خودم شخصا به دو نفر از اعضای شورا و دفتر شهردار گفتم ولی اصلا اقدام نکردند اخه به چند درد بنالیم به قطع درختان به وضع فاجعه بار آسفالت خیابونها یا به چاله چوله های شهر به کدومشون بنالیم ……….

معرفی شهرستان