پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 3993

خطیب جمعه باغملک :

باغملک نیوز : حجت الاسلام هاشمی نژاد به بصیر و فهیم بودن مردم ایران اسلامی اشاره کرد و افزود : مردم دست طمع به سمت خود را قطع خواهند کرد.

به گزارش باغملک نیوز،حجت الاسلام والمسلمین سید علی هاشمی نژاد، امام جمعه شهرستان باغملک در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به 14 اسفند، سالروز تأسیس کمیته امداد، گفت : از روز چهارشنبه 14 اسفند این هفته به عنوان هفته احسان و نیکو کاری نام گذاری شده است.


وی افزود : 22 روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی با صدور حکم پر خیر و برکت امام بزرگوار این نهاد برای کمک به نیازمندان و فقرا نام گذاری شده است و تا به امروز با عملکرد درخشانی که داشته است مایه افتخار است.

 

حجت الاسلام هاشمی نژاد با اشاره به طرح های اجرایی کمیته امداد بیان داشت : طرح احسان و نیکو کاری که روزهای نزدیک عید نوروز توسط این نهاد اجرا می شود، برای تقسیم شادی ها بین همه مردم است.

 

وی در ادامه با اشاره به 15 اسفند روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، بیان داشت : هر کسی درختی را بکارد خداوند به اندازه ثمرات آن درخت به آن فرد پاداش می دهد.

 

هاشمی نژاد گفت : حمایت ما مردم از منابع طبیعی این است که طمع و تزویر شیطان ما را فریب ندهد و این منابع را تخریب کنیم.

 

خطیب جمعه باغملک ضمن تشکر از شهردار و مجموعه شهرداری به خاطر کاشت درختان مسمر در شهر، افزود : البته انتظار است که در زمینه عمران و آبادی شهر قدم های بلندتری مخروج کنند.

 

وی در فراز دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر از اظهارات وزیر امور خارجه ایران در خصوص مواضع اصولی نظام در قبال دنیای کفر، تآکید کرد : آنچه در حال حاضر به نظر می رسد این است که پای 5+1 و امریکا بیش از حد دراز شده است.

 

هاشمی نژاد به بصیر و فهیم بودن مردم ایران اسلامی اشاره کرد و افزود : مردم دست طمع به سمت خود را قطع خواهند کرد.

 

وی با بیان اینکه تنها عنصر فعال در عرصه صلح و برادری در این منطقه ایران اسلامی است، خاطر نشان کرد : تنها راه عاری شدن این منطقه از ظلم و خشونت، چیده شدن این غده ی سرطانی یعنی رژیم غاصب اسرائیل است.

 

خطیب جمعه باغملک گفت : هم نماینده ها بدانند و هم دنیای غرب بداند که مردم ایران اسلامی هیچ عقب نشینی در مواضع اصولی ایران اسلامی نخواهند کرد.

لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان