پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 11589

باغملک نیوز : شاید دیگر هیچ انتظاری از کسی نباید داشت، اما باز هم وقتی کمی فکر میکنیم، بازهم از این بی توجهی ها دلمان به درد می آید و ناراحت می شویم.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از اندیمشک جوان، شاید دیگر هیچ انتظاری از کسی نباید داشت، اما باز هم وقتی کمی فکر میکنیم، بازهم از این بی توجهی ها دلمان به درد می آید و ناراحت می شویم، امروز صبح دلاوران نوجوان کشتی فرنگی اندیمشک با دست پر و مدالهایی رنگین در میان انبوهی از بی توجهی مسئولان و مردم وارد زادگاهشان اندیمشک شدند.

.

 دلاوران نوجوان کشتی فرنگی اندیمشک که با کسب سه مدال از رقابتهای قهرمانی کشتی فرنگی جهان که تیرماه در شهر هومنه، کشور اسلواکی برگزار شد،  صبح امروز وارد ایستگاه راه آهن اندیمشک شدند و در عین ناباوری با استقبال نه چندان شایسته از سوی مسئولان و مردم اندیمشک مواجهه شدند.

.

.

در رقابتهای جهانی کشتی فرنگی که در کشور اسلوکی برگزار شده بود، آرمان علیزاده در وزن ۷۶ کیلوگرم با شکست رقبای خود مدال طلا و کرامت عبدولی در وزن ۵۸ کیلوگرم، پویا ناصرپور در وزن ۴۶ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند، که مدال های این کشتی گیران اندیمشکی نقش انکار ناپذیر و بسزایی در کسب رتبه سوم جهان توسط تیم کشورمان داشتند.

.

اما اگر این کشتی گیران از کلانشهری مثل تهران و یا هرکجای ایران اسلامی بودند آیا بازهم با بی مهری مسئولین و مردم در لحظه ورود مواجهه می شدند.

.

چگونه وقتی کشتی گیر شهر ، استان و یا کشورمان موقعی که در رقابتهای جهانی  با دوبنده ای که نام ایران بر روی آن درج شده به میدان می رود احساس غرور می کنیم و انتظاری جز پیروزی از آن نداریم، اما موقعی که به شهر و دیار خود باز می گردند هیچ توجهی به آنان نمی شود، قهرمان، کشتی در وهله اول فرزند این شهر است و افتخاری برای شهر رقم زده و شایسته این بود که مسئولان هرچند هم دست خالی اما به استقبالشان می رفتند تا که دلخوشی و امیدی باشد برای این نوجوانان که سالهای سال برای این شهر، دیار و کشور افتخار آفرینی کنند.

.

این در حالی است که مربی تیم نوجوانان کشور در مصاحبه با خبرنگار یکی از خبرگزاری ها از استقبال نا مناسب مردم و مسئولین ابراز گلایه  کرد و گفت: علیرغم کسب مدالهای رنگارنگ و کسب عناوین ارزشمند توسط کشتی گیران نوجوانان شهرستان اندیمشک در سطح جهان،  استقبال مناسب و در شأن قهرمانان انجام نشد.

.

قیطاسی گفت: این نوجوانان کشتی برای حضور با انگیزه بیشتر در رقابتهای جهانی نیازمند حمایتهای معنوی و تشویق ازسوی مردم و مسوولان می باشند.

.

مربی تیم نوجوانان کشتی فرنگی کشورافزود: این قهرمانان مسابقات کشتی جهان،  در ابتدای ورود به شهرشان فقط از طرف رییس اداره ورزش وجوانان اندیمشک  یاسر رحیم خانی، مورد استقبال قرار گرفتند.

.

.

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان