پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 11036

باغملک نیوز : سومین دوره انتخابات مجمع ویژه هیات مدیره و بازرسان تعاونی دهیاران بخش مرکزی باغملک در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش باغملک نیوز، با توجه به پایان مهلت قاونی عمر هیات مدیره شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی جلسه مجمع عمومی تعاونی دهیاران بخش مرکزی با دستور کار ارائه گزارش سود و زیان سالانه، بازرسی و برگزاری سومین دوره انتخابات مجمع ویژه هیات مدیره و بازرسان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

.

آرش حیاتی سرپرست بخشداری مرکزی با اشاره به خدمات دهیاران و مجمع عمومی دهیاران گفت : با وجود دهیاران و مجمع عمومی دهیاران توسعه ی متوازن در روستاها، انجام امورات عمرانی در روستاها و پیگیری کارهای خدماتی بهتر انجام می گیرد.

.

IMG_1578

.

حیاتی به ماده 30 قانون تعاونی ها اشاره کرد و گفت : مجمع عمومی بالاترین مقام تصمیم گیرنده در این حوزه است و نظارت بر تعاونی ها از دیگر وظایف مجمع عمومی تعاونی دهیاران می باشد .

.

IMG_1577

.

وی افزود : با توجه به اینکه تعداد اعضای این شرکت تعاونی بیش از 20 عضو است طبق قانون تغییراتی در هیات مدیره و هیات بازرسی صورت می گیرد.

.

سرپرست بخشداری مرکزی با بیان اینکه ترکیب اعضای هیات مدیره از 3 نفر به 5 نفر و هیات بازرسی از یک نفر به 3 نفر ارتقاء پیدا کرد، عنوان داشت : سازوکارهای این انتخابات و تشکیل مجمع سوم از یکماه پیش با آگهی در روزنامه ها ثبت و نام کاندیدها استعلام شروع شد.

.

IMG_1575

.

وی گفت : انتخابات سومین دوره مجمع عمومی تعاونی دهیاران بخش مرکزی با 11 نفر کاندیدای هیات مدیره و 6 نفر کاندیدای هیات بازرسی برگزار شد که نتیجه آن به شرح ذیل می باشد :
1- سید افشین موسوی با 39 رای
2- رحیم شاه امیری با 34 رای
3-میرزا علی بخشی با 29 رای
4- حسین شریفی با 22 رای
5-رضا محمدی با 19 رای
6-یونس زکوی با 16 رای
7- زاهد ممبینی با 16 رای

به عنوان نفرات اصلی و علی البدل هیات مدیره انتخاب شدند.

.

برای هیات بازرسی بعد از شمارش آراء عباس حیدریان با 27 رای، امرالله کریمی با 24 رای، محمد تامرادی عسکری با23 رای و الله کریم جانکی منش با 19 رای به عنوان اعضای اصلی و علی البدل انتخاب شدند .

.

IMG_1574

.

با توجه به دستور العمل های ابلاغی از سازمان شهرداری و دهیاری کشور، دهیاری های هر بخش جهت انجام امورات عمرانی و خدماتی خود تشکیل یک تعاونی می دهند که در بخش مرکزی به لحاظ رعایت قانون و دستور العمل ها این تعاونی در سال 1387 تأسیس شد.

.

تشکیل این مجمع بیشتر به خاطر این است که سود عملکرد دهیاری ها به خود آنها برگردد و از طریق این مجمع بهسازی، عمران، آبادانی و خدمات سریعتر صورت گرفته و باپشتوانه مالی بهتری انجام شود.

.

.

, , , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
 1. ناشناس

  اینجانب از طرف مردم روستای سرمورد از آقای حسین شریفی دهیار روستا که با تمام توان و بدون هیچ گونه حقوق و چشم داشتی جهت رضای خدا و جهت آبادانی روستا تلاش می کند تشکر میکنم

  • ناشناس

   اینجانب نیز به نوبه خود از زحمات وتلاشهای آقای حسین شریفی تقدیر وتشکر میکنم وانتخاب ایشان رابه عنوان مدیر عامل تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی باغملک تبریک می گویم واز خداوند منان برای ایشان آرزوی موفقیت وپیروزی را دارم

  • ناشناس

   جناب آقای حسین شریفی دهیار محترم روستای سرمورد
   انتخاب بحق وشایسته جنابعالی را به عنوان مدیر عامل تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی باغملک تبریک می گویم وامیدوارم در تمام مراحل کاری موفق باشی . دوستدار شما ………………

 2. نا شناس

  اینجانب از تلاش های خستگی نا پذیر و زحمات بی منت دهیار روستای بر آفتاب جناب آقای عسکری تامرادی که تحول عظیمی در روستا بوجود آورده است تشکر و قدر دانی داریم

معرفی شهرستان