پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 11181

در پی نجات مادران باردار باغملکی؛

باغملک نیوز : فرمانداری شهرستان باغملک از مجموعه شبکه بهداشت به خاطر نجات مادران باردار تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش باغملک نیوز، سرپرست فرمانداری باغملک اذعان داشت : تجلیل از کارمندان، کارگران، پزشکان، مددکاران، بهورزان و هر فردی که برای نجات انسانی تلاش کند از وظایف هر نهادی است.

.

گودرز ترکی زاده افزود : تجلیل از پزشکانی که کلیومترها در مسیر و کوه های صعب العبور برای نجات مادران باردار تلاش کردند را وظیفه خود می دانم و امیدوارم که وظیفه شناسی این پزشکان سرلوحه ای برای تمامی خدمت رسانان به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

.

اهدای لوح تقدیر سرپرست فرمانداری باغملک به 2 تن از اعضای کادر درمانی و مرکز بهداشت این شهرستان

.

وی گفت : پس از پیگیری های مکرر با هلال احمر استان خوزستان برای اعزام بالگرد و پیگیری این پزشکان و بهورزانی که یک روز زودتر به محل اعزام شدند، خدا را شکر پیگیری ها به ثمر نشست و جان مادران باردار از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

.

12

.

سرپرست فرمانداری باغملک تصریح کرد : به خاطر وظیفه شناسی و پیگیری مکرر رئیس و پزشکان شبکه بهداشت و درمان باغملک و اعزام تیم سلامت به مناطق کوهستانی از دکتر علی فرجی رئیس شبکه بهداشت و درمان باغملک، بهنام چارروسایی رئیس بیمارستان شهید طباطبایی باغملک، علی اصغر ولی پور کارشناس، دکتر لیلا آشنایی و فرانک روشن پور کارشناس مامایی تقدیر و قدر دانی شد.

.

13

.

دکتر علی فرجی مدیر شبکه بهداشت و درمان باغملک اظهار داشت : با توجه به اینکه مادران باردار در مناطق گندمکار و منگشت مراقبت اولیه نشده بودند، دکتر لیلا آشنایی و فرانک روشن پور کارشناس مامایی به عنوان تیم سلامت و بصورت داوطلبانه به کوه های گندمکار اعزام شدند.

.

گفتنی است چندی پیش دکتر لیلا آشنایی و فرانک روشن پور با مسئولیت پذیری و عزیمت به مناطق کوهستانی که فاقد راه ارتباطی بود، زنان باردار ساکن منطقه کوهستانی قارون را تحت درمان قرار داده و این مادارن را بوسیله بالگرد هلال احمر به بیمارستان اعزام کردند.

.

.

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان