پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 10508

نماینده مردم ایذه و باغملک:

باغملک نیوز : نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس شورای اسلامی از احداث راه آهن خوزستان به چهارمحال بختیاری خبر داد.

به گزارش باغملک نیوز، حجت الله درویش‌پور اظهار کرد: راه آهن خوزستان به چهارمحال بختیاری احداث می‌شود.

.

وی افزود: بین راه آهن جمهوری اسلامی ایران و یک شرکت خصوصی توافق ایجاد کردیم که راه آهن خوزستان به چهارمحال بختیاری را احداث کنند.

.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این کار پروژه عظیمی است تصریح کرد: احداث راه آهن خوزستان به چهارمحال بختیاری حدود 6 هزار میلیارد تومان اعتبار و نیاز دارد.

.

راه آهن

.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: یک شرکت حصوصی قبول کرده که آن را انجام دهد و تفاهم نامه‌ای نیز با راه آهن امضا کرده که اگر موانعی ایجاد نشود کار آن آغاز خواهد شد.

.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار که کار ساخت راه آهن خوزستان به چهارمحال بختیاری چه موقع آغاز می‌شود گفت : هنوز به صورت قطعی زمانی برای اجرای این پروژه در نظر گرفته نشده ولی برای اجرای آن تفاهم نامه‌ای به امضا رسیده است.

.

درویش‌پور درباره مسیر راه آهن خوزستان به چهارمحال بختیاری نیز بیان کرد: مسیر آن از اهواز آغاز می‌شود و از شهرهای هفتگل، باغ ملک، ایذه و دهدز می‌گذرد و پس از آن به استان چهارمحال بختیاری می‌رسد.

.

به گفته عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، تفاهم نامه انجام مطالعات راه آهن خوزستان به چهارمحال بختیاری امضا شده و بعد از آن نیز کار اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

.

.

تسنیم

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. ایرانی

    زنده باد درویش پور

  2. عضوی از این جامعه

    شکر خدا که این مسئله هم داره حل میشه.

    انشاالله هواپیما…

معرفی شهرستان