پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 10814

باغملک نیوز:رییس اداره راه و شهرسازی باغملک گفت: افزایش سهم آورده متقاضیان مسکن مهر مهمترین چالش پیش روی این پروژه در این شهرستان است.

به گزارش باغملک نیوز، ابراهیم شیخ افزود : افزایش نرخ تورم و به دنبال آن قیمت مصالح باعث شد که بهای تمام شده واحدها افزایش یابد و اگر پیشتر واحدی با 50 میلیون ریال سهم آورده و یا کمتر از آن با دریافت وام 250 میلیون ریالی تکمیل و تحویل متقاضی می شد این رقم تا دستکم 80 میلیون ریال افزایش دارد.

.

وی با بیان این که هنوز واحدی تکمیل و تحویل نشده گفت : واحدهای مسکن مهر باغملک در مساحت های 90 و یکصد متر ساخته می شود که کمترین و بیشترین میزان سهم آورده به ترتیب 80 تا 150 میلیون ریال است.

.

رییس اداره راه و شهرسازی باغملک افزود : برخی از واحدها که از پارکینگ برخوردار خواهند بود تا 150 میلیون ریال سهم آورده باید داشته باشند.

.

وی با اشاره به ساخت 312 واحد مسکن مهر در باغملک افزود : از این ها 9 واحد توسط بهزیستی برای افراد زیر پوشش این نهاد و مابقی توسط شش تعاونی در دست ساخت قرار دارد.

.

شیخ زمان آغاز عملیات اجرایی ساخت واحدهای مسکن مهر باغملک را نیمه نخست سال 90 اعلام و گفت : هم اینک عملیات نماکاری واحدها تمام شده و در مرحله نازک کاری است.

.

.

رییس اداره راه و شهرسازی باغملک گفت : پیش بینی می شود واحدهای مسکن مهر این شهر تا پایان امسال تحویل متقاضیان واجد شرایط شود.

.

وی افزود : هم اینک با نظارت اداره راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان ساخت مساکن مهر باغملک روند کاری خوبی دارند و امید می رود با تزریق بموقع اعتبارات و همکاری اعضای تعاونی ها و تامین سهم آورده امسال تمام واحدها تحویل متقاضیان شود.

.

وی از تکمیل زیرساخت های شبکه برق پروژه مسکن مهر باغملک خبر داد و گفت: عملیات زیرسازی شبکه آب هم 80 درصد پیشرفت کاری دارد و تنها نصب انشعاب های داخلی واحدها باقی مانده است.

.

رییس راه شهرسازی باغملک به تکمیل زیرساخت های شبکه فاضلاب مسکن مهر اشاره کرد و افزود: یک واحد مدرسه ابتدایی هم تاکنون در چارچوب این پروژه ساخته شده و واحدها به صورت صنعتی و با فناوری نوین درب و پنجره های دو جداره تحویل متقاضیان خواهد شد.

.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان هزینه نصب انشعاب های آب، برق و گاز را به صورت جداگانه پرداخت می کنند.

.

.

ایرنا

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. غدير قرباني

    تا به حال به تعهداتتان عمل نشده من به نوبه خود از استان پيگيري ميكنم

معرفی شهرستان