پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 10706

باغملک نیوز:نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی از آغاز بازسازی محور مسجدسلیمان به هفتگل خبرداد.

.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از تسنیم :اسماعیل جلیلی  اظهار کرد: کار اجرایی بازسازی در مسیر مسجدسلیمان هفتگل آغاز شده است.

.

وی افزود: محور مسجدسلیمان به هفتگل در طول سالیان گذشته مورد بی مهری قرار گرفته بود ولی با پیگیری‌هایی که انجام شد کار بازسازی در دستور کار قرار گرفت.

.

ﻋﻀﻮ ﮐﻤﯿﺴﯿﻮﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ، ﺑﻮﺩﺟﻪ ﻭ ﻣﺤﺎﺳﺒﺎﺕ ﻣﺠﻠﺲ ﺷﻮﺭﺍﯼ ﺍﺳﻼﻣﯽ عنوان کرد: کار بهسازی مسیر مسجدسلیمان به هفتگل هم اکنون در حال انجام است.

.

جاده راه

.

نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آغاز بازسازی جاده مسجدسلیمان به لالی بیان کرد: فاز نخست این مسیر به پایان رسیده است.

.

وی اضافه کرد: فاز نخست بازسازی این مسیر از مسجدسلیمان آغاز شده و تا سه راهی مسجدسلیمان لالی اهواز ادامه دارد.

.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: هم‌اکنون این مسیر 4 بانده است و رفت و آمد در آن به راحتی انجام می‌شود.

.

وی از افتتاح بخشی از مسیر مسجدسلیمان به اهواز خبر داد و افزود: کار اجرایی بخش دیگری از این مسیر نیز در سال جاری انجام می‌شود.

.

جلیلی با بیان اینکه عملیات اجرایی مسیر مسجدسلیمان به ایذه نیز در سال جاری آغاز می‌شود عنوان کرد: برای بهسازی این مسیر مقدمات کار انجام شده است.

.

وی ادامه داد: در آینده‌ای نزدیک پیمانکار بهسازی مسیر مسجدسلیمان به ایذه مشخص شده و عملیات اجرایی آن شروع می شود.

.

, ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان