پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 11363

باغملک نیوز : شورای آموزش و پرورش با محوریت تعمیر و تجهیز مدارس در سالن جلسات آموزش و پرورش باغملک تشکیل گردید.

به گزارش باغملک نیوز، با حضور اعضای شورای آموزش و پرورش جلسه تیرماه این شورا با محوریت تعمیر و تجهیز مدارس در سالن جلسات آموزش و پرورش تشکیل گردید .

.

در این جلسه عیسی درویش پور رییس آموزش و پرورش باغملک ضمن تشکر از حضور اعضاء با تبریک ایام ماه رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مدعوین درخصوص محور جلسه بیاناتی عنوان و خواستار همکاری بیش از پیش ادارات و سازمان نوسازی با مدارس شد.

.

.

درویش پور در خصوص فلسفه تشکیل شوراها بیان کرد : اگر خوب نگاه کنیم می بینیم که امام جمعه، فرماندار، شهردار و نمایندگان، نمایندگان انجمن اولیا، کارشناسان مشارکت های مردمی و انجمن اولیاء اعضای شورا می باشند که هر یک جایگاهی مردمی دارند و اصل بر این است که بتوانند با ایجاد ارتباط بهتر و بیشتر با مردم فرهنگ مشارکت مردم در توسعه علمی و فرهنگی را نهادینه نموده و در جهت ارتقاء جایگاه علم و فرهنگ که منجر به توسعه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و… خواهد شد تلاش و کوشش نمایند.

.

.

وی در پایان از همکاری فرماندار و شهردار در طول سال تحصیلی با آموزش و پرورش قدردانی نمود.

.

در ادامه گودرز ترکی زاده سرپرست فرمانداری باغملک ضمن با اهمیت خواندن امر تعلیم و تربیت و لزوم توجه جدی به مدارس عنوان کرد : می بایست فرهنگ سازی و بستر سازی شود تا مدرسه که به عنوان خانه دوم دانش آموز است از اهمیت بیشتری در بین والدین برخوردار شده و همانطور که والدین به منزل خویش در باب اتاق خواب، آشپزخانه و وسایل مورد نیاز اهمیت زیادی می دهند به این فضای تعلیم و تربیت هم توجه بیش از پیش داشته باشند.

.

.

ترکی زاده گفت : اگر این امر بصورت همه جانبه و گسترده نهادینه شود و اولیاء نقش بسزایی در مدرسه داشته باشند، باعث رشد و ارتقای آموزش و پرورش در شهرستان می شود.

.

.

, , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان