پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 11454

رئیس جمعیت هلال احمر باغملک خبر داد :

باغملک نیوز : محسن علیزاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان باغملک از برگزاری چهار دوره آموزش تخصصی امداد برای بالا بردن توان امدادی امدادگران این جمعیت خبر داد.

به گزارش باغملک نیوز، محسن شیخی علیزاده با اعلام این خبر افزود : برای بالا بردن سطح کیفی ارائه خدمات امدادی در سطح شهرستان دو دوره تخصصی تغذیه در بحران و حمایت های روانی برای 40 نفر و دو دوره تخصصی اسکان اضطراری و پشتیبانی در عملیات برای 50 نفر از امدادگران و نجاتگران این جمعیت برگزار می شود.

.

علیزاده همچنین از از اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت در هلال احمر شهرستان خبر داد و اذعان کرد : طرح غنی سازی اوقات فراغت جمعیت هلال احمر برای 800 نفر جوان و نوجوان باغملکی برنامه ریزی شده است.

.

120

.

وی گفت : در این کلاس ها آموزش هایی چون امداد و نجات، چادر زنی، احکام، قرآن و مسائل شرعی به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

.

علیزاده بیان کرد : همچنین برای اعضای شرکت کننده در این طرح ها اردوهای درون شهرستانی و استانی برگزار می گردد و در پایان طرح اوقات فراغت به کانون های برتر هدایایی اهدا می گردد.

.

محسن شیخی علیزاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان باغملک در بخش دیگری از سخنان خود از اجرای برنامه های پیشگیری از مصرف مواد مخدر در این جمعیت خبر داد.

.

علیزاده اظهار کرد : از فعالیت های صورت گرفته در این راستا می توان به برگزاری کارگاه شناخت انواع مواد مخدر در مرکز و کلیه کانون های روستایی و آزاد، توزیع 2500 نسخه بروشور با عنوان معرفی انواع مواد مخدر بین عموم مردم و کلیه کانون های این جمعیت، برگزاری مسابقات فوتسال بین اعضای کانون ها، برگزاری مسابقات طناب کشی بین کانون های خواهران، نصب پلاکارد بر سردرب جمعیت و کلیه کانون ها با شعار احتیاط اعتیاد نزدیک است، برپایی نمایشگاهایی با هدف عبرت و آشنایی اعضا جوانان با مضرات و عاقبت مصرف مواد مخدر در کانون ها و ارسال پیامک های هشدار دهنده به اعضا با هدف اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نام برد.

.

.

, , , , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان