پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 10799

باغملک نیوز:این اقدام که جزء جدیدترین تاکتیک های فتنه گران به حساب می آید و با هدایت و نظارت هاشمی رفسنجانی و چهره هایی مانند کرباسچی در حال انجام است و محد خاتمی هم بر آن اشراف دارد.

.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از دانا :قرابت زمانی به انتخابات مجلس شورای اسلامی، برخی احزاب من جمله کارگزاران را برآن داشته که بتوانند از فرصت باقی مانده به نفع خود استفاده و تصاحب کرسی های بهارستان را از آن خود کنند.

.

در این میان احزاب منحله و غیرقانونی چون مشارکت و مجاهدین نیز بستر ایجاد شده توسط کارگزاران را فرصت مغتنمی برای حضور پوششی خود  محسوب کرده اند و با پنهان شدن زیر چتر کارگزاران به فکر احیای مجدد  خود در صحنه سیاست هستند.

.

این احزاب که جزء سردمداران ایجاد فتنه 88 شناخته می شوند، امروز به این امر که ظهور آنها در سیاست و قدرت امری ناممکن است، اذعان دارند چون نه اقبال عمومی وجود دارد و نه قانون چنین اجازه ای به آنها می دهد، لذا کارگزاران را به مثابه رحم اجاره ای برای منفعت طلبی خود برگزیده اند.

.

کارگزاران رحم اجاره ای مشارکت و مجاهدین

.

این اقدام که جزء جدیدترین تاکتیک های فتنه گران به حساب می آید و با هدایت و نظارت هاشمی رفسنجانی و چهره هایی مانند کرباسچی در حال انجام است و محد خاتمی هم بر آن اشراف دارد ، در فضایی خاموش با حمایت لابی‌گری کارگزاران قصد فشار و تحمیل خود به دولت دارند که از این طریق بتوانند اهداف اپوزیسیونی خود را به نام کاگزاران در صحنه سیاست عملی کنند.

.

از سویی دیگرنیز کارگزاران قصد دارند فرصت طلبانه وارد میدان شده و در خلا حضور احزاب اصلاح طلب و همچنین احزاب نزدیک به دولت، بدنه اجتماعی او را تصاحب کند.

.

به هر حال آنچه که اهمیت دارد نگاه فرصت طلبانه احزاب به صحنه سیاست است چرا که این صحنه فرصت‌های زیادی برای اجرایی شدن اهداف حزبی و سیاسی خود که عمدتاً زاویه بزرگ با نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد، فراهم می کند.

.

, ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان