پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 12195

باغملک نیوز : در پی وقوع آتش سوزی در یک مرکز آموزشی که برای مسافران تابستانی در مشهد تدارک دیده شده بود 6 زائر و مسافر تابستانی دچار دودزدگی و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران؛در پی وقوع آتش سوزی در یک مرکز آموزشی که برای مسافران تابستانی در مشهد تدارک دیده  شده بود 6 زائر و مسافر تابستانی دچار دودزدگی شده  و روانه بیمارستان شدند.

.

مهدی رضایی مدیر حوزه یک عملیات آتش نشانی شهر مشهد با تایید این خبر افزود: در پی اطلاع کارکنان یک مرکز آموزشی در بولوار وکیل آباد شهر مشهد مبنی برآتش سوزی یکی از اتاق های این مدرسه و با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله گروه های اطفاء حریق ایستگاه های 25 و27 به محل حادثه اعزام شدند.

.

                                         

.

.
رضایی افزود:آتش نشانان به محض حضور در محل مشاهده کردند حریق در قسمت دفتر این مدرسه به وقوع پیوسته وشدت دود ناشی از این آتش سوزی به حدی بوده که 2 طبقه از این مرکز اموزشی که برای مسافران تابستانی تدارک دیده شده بود دچار دود گرفتگی شدید شده است.

.

این مقام مسئول در آتش نشانی شهر مشهد ادامه داد: آتش نشانان فورا اقدام به مهار آتش و تخلیه دود غلیظ و سمی ناشی از آتش سوزی از کلاس های این مدرسه کرده و تمامی مسافران را که از شهرهای آبادان و اصفهان در این مکان سکونت داشتند از محل خارج و به مکان امن انتقال کردند.

.

.

.
وی خاطر نشان کرد:در بین مسافران 6 نفر که شامل 2 زن و 2 مرد و یک نوزاد و یک دختر بچه به علت استنشاق دود ناشی از این آتش سوزی دچار سرگیجه و تنگی نفس شده بودند با حضور عوامل اورژانس 115 به بیمارستان فارابی مشهد منتقل شدند.
.
مدیر حوزه یک عملیات آتش نشانی شهر مشهد با بیان اینکه خوشبختانه با سرعت عمل سرایدار در تخلیه 7خانواده مسافر که در این محل  ساکن بودند این حادثه تلفات جانی نداشته متذکرشد: علت دقیق و میزان خسارات مالی این حادثه توسط کارشناسان اتش نشانی در دست بررسی است.
.

.

.

.

.

.

.
 آتش نشانی در پی این آتش سوزی،سکونت مسافران در این مرکز آموزشی را به علت خطرناک بودن ممنوع اعلام کرده است.

.

.

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان