پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 11846

رییس آموزش و پروش باغملک:

باغملک نیوز : درویش پور رییس آموزش و پرورش شهرستان باغملک طی پیامی روز قدس را روز فریاد برائت امت واحده اسلامی از ظلم و ستم رژیم غاصب دانست.

به گزارش باغملک نیوز، عیسی درویش پور رییس آموزش و پرورش شهرستان باغملک به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر که به شرح ذیل می باشد:
بسم اله الرحمن الرحیم
روز قدس روز اسلام است .امام خمینی( ره)

.

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس از راه رسید ، یادگار و نشانه ای که تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل(ره) برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین برای همیشه در یاد و خاطر مسلمانان عالم زنده می ماند.

.

آری این روزها ملت مظلوم و بی دفاع فلسطین آماج وحشیانه ترین حملات رژیم اشغالگر قدس است و کودکان و زنان ستمدیده فلسطینی در سکوت محض مدعیان حقوق بشر به طرز فجیعی قتل و عام می شوند و کسانی که مدعی حقوق بشر هستند بدون هیچ عکس العملی فقط نظاره گر موضوع می باشند.

.

روزی که اتحاد و وحدت جهان اسلام، تجلی همدلی و فریاد برائت امت واحده اسلامی از ظلم و ستم  رژیم غاصب صهیونیست، تبلور عینی حمایت ملت های آزاده و مستقل جهان از قیام ملت مظلوم و قهرمان فلسطین را به منصه ظهور می رساند.

.

اینجانب با توجه به نسل كشي و حملات وحشیانه و ددمنشانه رژِم اشغالگر و رزمایش عظیم فردا که روز قدس است ضمن اعلام آمادگی کامل جهت حضور در راهپیمایی، ازهمه فرهنگیان و دانش آموزان می خواهم تا در این روز به خیابان ها آمده و همراه با مسلمانان سراسر دنیا و مردم عزیز ایران اسلامی با صلابت و اقتدار ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم و ستمدیده غزه یکبار دیگر با آرمان های حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق نموده و خشم و نفرت و انزجار وصف ناپذير خود را نسبت به غده سرطاني و منحوس اسرائيل اعلام نماييم.

.

وعده ما فردا جمعه در جای جای شهرستان، ( باغملک ، میداود ، قلعه تل ، صیدون) ، انشاءالله با مشت های گره کرده بار دیگر هر چه فریاد داریم برسر رژیم اشغالگر و آمریکا فرود آورده و حمایت قاطع خویش را از مردم بی دفاع فلسطین اعلام نماییم.

.

مرگ بر آمریکا مرگ بر اسرائیل
درویش پور رییس اداره آموزش وپرورش شهرستان باغملک

.

.

, , , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان