پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 11886

باغملک نیوز : فریاد یکپارچه مرگ بر اسرائیل روزه داران باغملکی در اعتراض به جنایات رژیم جعلی صهیونیستی همزمان با آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس بر آسمان این شهرستان طنین انداز شد.

به گزارش باغملک نیوز، مردم روزه دار و متدین شهرستان باغملک در آخرین جمعه از ماه پرفیض و مبارک رمضان در لبیک به فرمان بنیانگذار فقید نظام جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به خیابان ها آمدند تا بار دیگر با آرمان های والای آن پیر سفر کرده و منادی وحدت اسلامی و مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین تجدید بیعت کنند.

.

فریاد یکپارچه مرگ بر اسرائیل روزه داران باغملکی در اعتراض به جنایات رژیم جعلی صهیونیستی همزمان با آغاز راهپیمایی روز جهانی قدس بر آسمان این شهرستان طنین انداز شد.

.

این مراسم باشکوه مردمی و ضد استکباری در باغملک از میدان امام خمینی (ره) آغاز شد و راهپیمایان با عبور از خیابان امام خمینی (ره) و خیابان شهرداری در مصلی نماز جمعه باغملک گرد هم آمدند.

.

راهپیمایان باغملکی اعم از پیر و جوان، مرد و زن، دانش ‌آموزان و دانشجویان و گروه‌ های مختلف مردم روزه ‌دار با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی و نیز حمل دست نوشته‌ های ضد صهیونیستی خشم و انزجار خود را نسبت به سیاست‌ های استکبار جهانی و اقدامات ددمنشانه رژیم صهیونیستی ابراز کردند و همدردی و همدلی خود را با مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.

.

شعار “هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام” از دیگر شعارهای کوبنده و انقلابی مردم شهرستان باغملک در راهپیمایی روز قدس بود.

.

گفتنی است که در پایان راهپیمایی روز جهانی قدس قطعنامه روز جهانی قدس با ندای تکبیر راهپیمایان تایید شد. در این مراسم گودرز ترکی زاده سرپرست فرمانداری باغملک به عنوان سخنران روز جهانی قدس سخنرانی کرد.

.

.

DSC_0031

.

DSC_0033

.

DSC_0043

.

DSC_0047

.

DSC_0074

.

DSC_0117

.

DSC_0120

.

DSC_0152

.

DSC_0153

.

DSC_0195

.

DSC_0219

.

.

, , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان