پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 11834

باغملک نیوز : جلسه مسئولین مراکز بهداشتی درمانی و واحدهای ستاد مرکز بهداشت باغملک در راستای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان برگزار شد.

به گزارش باغملک نیوز، این جلسه با حضور کلیه مسئولین مراکز و واحدهای ستادی مرکز بهداشت و درمان باغملک برگزار شد.

.

در ابتدا مهندس ولی پور رئیس مرکز به بیان اهداف و شاخص های برنامه ای مرکز بهداشت و لزوم اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت پرداخت.

.

432

.

وی گفت : ویرایش جدید طرح پزشک خانواده با افزایش حقوق پزشکان امکان ماندگاری و خدمات با کیفیت را برای جامعه ایجاد می کند.

.

در ادامه مسئولین ستادی مرکز بهداشت به بیان انتظارات و شاخص های مورد نظر هر واحد خواستار ارتقاء آنها و رفع نقاط ضعف از طرف مسئولین و همکاران شاغل در مراکز محیطی شدند.

.

54

.

مسئولین مراکز همچنین در خصوص مشکلات و چالش های موجود در مراکز بهداشتی و درمانی خواستار رفع آنها توسط پشتیبانی مرکز بهداشت شهرستان شدند.

.

455

.

در پایان جلسه مصوباتی به شرح ذیل به تصویب رسید:

.
راه اندازی پرونده الکترونیک سلامت، پیگیری نواقص تجهیزاتی و تاسیساتی مراکز و خانه های بهداشت تا رفع آنها، نظارت بر انجام آزمایشات در آزمایشگاه های مراکز برای صدور کارت تندرستی، فعال شدن برنامه رابطین، نقاط ضعف بازدیدهای گذشته حداکثر تا یک ماه بعد اقدامات انجام شده در این زمینه بصورت مکتوب به مرکز بهداشت ارسال شود و جلسه مسئولین مراکز نیز از این عملکرد ارائه شود، شاخص های مورد نظر هر واحد در قالب فایل پاورپونت در اختیار مسئولین مراکز قرار داده شود، در روزهای تعطیل واکسن کریر شارژ شده در یخچال ایمن سازی قرار گیرد.

.

.

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان