پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 15860

باغملک نیوز : در ادامه سریال عزل و نصب ها در فرمانداری باغملک، بازهم بری دیگر از باغ استانداری خوزستان رسید و آن تودیع سید آرش حیاتی سرپرست جدید بخشداری باغملک است.

به گزارش باغملک نیوز، سریال عزل و نصب ها در فرمانداری باغملک از آنجا شروع شد که در اواخر فروردین ماه امسال دکتر مقتدایی استاندار خوزستان حکم سرپرستی رستم عیدی پور را برای فرمانداری باغملک صادر کرد.

.

اما در تغییر نظری عجیب علیرغم رسانه ای شدن حکم سرپرستی عیدی پور، استاندار خوزستان گودرز ترکی زاده معاون فرماندار سابق را به سرپرستی امور در فرمانداری باغملک منصوب کرد.

.

چندی از سرپرستی ترکی زاده نگذشته بود که شوک دیگری فرمانداری باغملک را فرا گرفت و آن تودیع سید غلامرضا جعفری بخشدار مرکزی بدون اطلاع قبلی و معارفه سید آرش حیاتی بعنوان سرپرست جدید بخشداری مرکزی بود.

.

مراسم تودیع بخشدار مرکزی در حالی برگزار شد که حتی خود آقای جعفری بدون اطلاع قبلی از محتوای جلسه وارد مراسم تودیع خود شد و عجیب تر آنکه مراسم بدون حضور مدیران و مسئولان شهرستان و با حضور کارکنان فرمانداری باغملک انجام شده بود.

.

جعفری در حالی بدون اطلاع تودیع شد که حجت الاسلام هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان چند وقت قبل از آن در یکی از خطبه های نماز جمعه با اشاره به مشکلات شهرستان گفته بود که بخشدار مرکزی مدیریت بسیجی و جهادی از خودش نشان داد.

.

حتی مجیدی پور مدیر کل امور روستایی استانداری خوزستان که در هفته دولت امسال و در زمان سرپرستی حیاتی بر بخشداری مرکزی باغملک برای افتتاح چندین پروژه به باغملک آمد گفته بود شهادت می دهم که در ۶۰ الی ۷۰ بخشدار خوزستان آقای جعفری بخشدار مرکزی سابق جز بخشدارهای نادر و چهار پنج نفری بود که واقعاً برای روستاها کار کرد.

.

در ادامه سریال عزل و نصب ها در فرمانداری باغملک، بازهم بری دیگر از باغ استانداری خوزستان رسید و آن تودیع سید آرش حیاتی سرپرست جدید بخشداری باغملک است.

.

این سریال در آنجا عجیب تر می شود که سید آرش حیاتی که چند وقتی است که با حکم استاندار خوزستان بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی شهرستان معرفی شده است در حین مسافرت به بیرون از شهرستان بود و در غیاب خودش تودیع می شود و محمد پاکدل بعنوان بخشدار مرکزی باغملک حکم خود را در جلسه شورای اداری شهرستان و با حضور مدیران استانی دریافت می کند.

.

فارغ از توانایی ها یا عدم توانایی های شخص معرفی شده در بخشداری مرکزی باغملک مساله مهم پشت پرده عزل و نصب ها در فرمانداری باغملک است که به نظر می رسد رنگ و بوی سیاسی به خود گرفته است که این موضوع می تواند موجب چالش جدی در بحث مدیریتی این شهرستان محروم شود.

.

حال باید دید که تغییرات در فرمانداری باغملک به همین جا ختم می شود یا این سریال همچنان ادامه می یابد.

.

, , ,
لینک کوتاه مطلب :
 1. عضوی از این جامعه

  با سلام و ضمن عرض تبریک خدمت جناب آقای پاکدل.
  من هم به نوبه خود، موفقیت روز افزون برای شما را، از خداوند منان خواستارم.

 2. ناشناس

  شهرستان ما بازیچه دست نماینده است ….

 3. شهید چمران: میگویند تقوا از تخصص لازم تر است , آن را میپذیرم. اما میگویم آن کسی که تخصص ندارد و کاری را میپذیرد بی تقواست.

  متاسفانه اینروزها امور مملک در دستان …… افتاده وکاریش نمیتوان کرد . صبح تا عصر در ستاد اصلاح طلبان باشی و شبها در جلسات اصولگرایان جوجه کباب و کوبیده سرو کنی شاید فرماندار هم بشوی …….

 4. ناشناس

  دیشب روباهی خودکشی کرد …اخر حیله گری ادمها کلافه اش کرده بود.من آقای حیاتی را نیک میشناسم با سابقه ای در خشان در عملکرد بیست و دو سه ساله اش در شهرداری و هم چنین در فرمانداری .نیرویی کاردان /با تجربه /با صداقت تمام .
  فارغ از هرگونه طرفداری ایشان لیاقت مناصب بهتر از بخشداری را دارند ولی مجموعه محترم استانداری و استاندار محترم که باشعار حمایت از نیروهای وزارت کشور آمدند و خوب هم عمل کردن چه شد که طرح ایشان در استفاده از نیروهای با تجربه وزارت کشور به تعطیلی کشیده شد و رو به نیروهای آموزش و پرورش آوردند.پیشنهاد میشود دستور انسداد این رویه را برای هرچه بهتر شدن امور صادر فرمایند.اما آقای پاکدل هم معرف حضور همه شهروندان عزیز هستند……

 5. ناشناس

  آقای پاکدل انتصاب بجا وشایسته شما را تبریک میگویم
  واز جناب اقای دکتر مقتدایی بخاطر این انتصاب بجا وشا یسته متشکریم

  • شهروندباغملک

   برای چی از استاندار تشکر می کنین ؟؟حتما برا اینکه حکم بدبختی شهر روامضا کرد سپاس گزارین………شما همون عده ای هستین که باهم سر یک سفره غذا می خورین

 6. بختیار

  اللهم عجل الولیک الفرج

 7. از جناب اقای دکتر مقتدایی بخاطر انتصاب بجا وشا یسته آقای پاکدل متشکریم

 8. به کسی که از مکاتبات اداری و تقسیمات کشوری اطلاعی ندارد نباید مسئولیت داد./ بوریا باف اگر چه بافنده است اما نبرندش به کارگاه حریر .

 9. امیر

  هرچه لرمیگه از داغ دل میگه

  آقای پاکدل انتصاب بجا وشایسته شما راتبریک عرض کرده وازآقایان دکتر مقتدایی و دکتر درویشپور کمال تشکر را بخاطر این انتصاب بجا وشایسته دارم

 10. با عرض تسلیت فراوان

  دود اگر بالا نشیند کسر شان شعله نیست / جای چشم ابرو نگیرد گر چه او بالاتر است

 11. کور باشد اون چشمی که واقع بین نیست

 12. ناشناس

  بسیار مایه تاسف است این انتصاب آقای استاندار

 13. پرمون

  جناب آقای استاد محمد پاکدل انتصاب به حق شما را که نشانه واقعیت های دولت تدبیر وامید است صمیمانه تبریک عرض نموده واز استاندار محترم ونماینده فهیم مردم جناب آقای دکتر درویش پورنهایت تشکر را داریم.امید است با تدبیر شما برادر عزیز وهمراهی مسولین نظام مقدس جمهوری اسلامی شاهد پیشرفت وترقی شهرستان باشیم.

 14. a.a

  مدیر جان خودت عکسشو بذار ببینیم این پاکدل کیه که همشهری های بدبختم ایقدر سرش دعوا میکنن

 15. ناشناس

  خو چیه مگه منم ایشونو نمیشناسم

معرفی شهرستان