پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 16593

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس:

باغملک نیوز : حجت اله درویش پور اظهار کرد : هفته پیش جلسه ای با رییس کل راه آهن ایران و با حضور مسئولین شرکت های خصوصی داشتم که قرار است به زودی مطالعات راه آهن ایذه -اصفهان شروع شود البته در این جلسه ما گفتیم که این مطالعات نباید زیاد به طول بیانجامد

به گزارش باغملک نیوز، دکتر حجت اله درویش پور نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در صبحگاه مشترک شهرستان باغملک به هماهنگی خوب بین مسئولین در باغملک اشاره و اظهار کرد : این برای ما خیلی لذت بخش است چراکه ما همه به دنبال انجام خدمت و پیشبرد اهداف نظام هستیم و این جز در سایه هماهنگی و همدلی ایجاد نخواهد شد.

.

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته ای ، این مذاکرات را مذاکرات نظام دانست و گفت : هیچ اختلاف نظری بین مسئولین نظام در نوع، گفتار و رفتار در مذاکرات وجود ندارد و همه نظرات مقام معظم رهبری، رییس جمهور محترم، مجلس، سپاه و شورای امنیت ملی اعمال می شوند.

.

درویش پور ادامه داد : تمام مذاکرات و قراردادهایی که با دول خارجی بسته می شود باید در مجلس تصویب شود و قطعا مجلسی که پیرو ولایت است هیچ نکته و کلمه ای که بر خلاف منافع ملی و نظام و اسلام باشد را نخواهد پذیرفت.

.

http://rahyabnews.com/Image/News/2014/4/39745_635337664885707045_s.jpg

.

نماینده مردم ایذه و باغملک با بیان اینکه هر نوع امتیاز گیری ما در مذاکرات منوط به قدرت ماست، گفت : اگر امروز آمریکا و قدرت های غربی دیگر در برابر ما زانو می زنند و مذاکره می کنند به خاطر قدرتی است که داریم لذا حفظ آمادگی ما پیروزی در جبهه های سیاسی و اقتصادی را به دنبال دارد.

.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به حوزه انتخابیه ایذه و باغملک اشاره و تصریح کرد : همانطور که بارها گفتیم این حوزه یک حوزه گسترده و با جمعیتی نزدیک به 400 هزار نفر و مشکلات پراکندگی جمعیت و روستا و محرومیت هایی است که از گذشته باقی مانده که البته الان قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست ولی نسبت به خیلی از مناطق کشور که توسعه پیدا کردند باید بیشتر توسعه پیدا می کردیم.

.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به کارهای مهم صورت گرفته در منطقه اشاره کرد و افزود : بحث چهار بانده کردن جاده اصلی به طور جد دنبال شده و می شود و بخش هایی از آن در حال اجراست. بحث تونل اژگیل است که الان در حال کار است که ما 150 میلیارد تومان اعتبار گرفتیم و این پول موجود است و قرار است که قرارگاه خاتم ظرف 30 ماه آن را تحویل دهد.

.

حجت اله درویش پور گفت : از زمانی که به مجلس رفتم متوجه شدم که مهمترین مشکل ایذه و باغملک بحث راه است البته خیلی مشکلات داریم ولی اگر این منطقه بخواهد توسعه پیدا کند باید توسعه راه ها را داشته باشیم.

.

وی در همین زمینه به بحث راه آهن اشاره و اذعان کرد : چندین ملاقات با وزرای مربوطه از جمله راه و شهرسازی، رییس کل راه آهن ایران و حتی با وزیر دفاع داشتم و شرایط را ترسیم کردم و آنها هم تصدیق کردند و به همین دلیل راه آهن در وزارت راه و شهرسازی تصویب شد و قرار است که راه آهن ایذه به اهواز و اصفهان اجرا شود.

.

نماینده ایذه و باغملک در مجلس افزود : هفته پیش جلسه ای با رییس کل راه آهن ایران و با حضور مسئولین شرکت های خصوصی داشتم که قرار است به زودی مطالعات راه آهن ایذه -اصفهان شروع شود البته در این جلسه ما گفتیم که این مطالعات نباید زیاد به طول بیانجامد.

.

وی با اشاره به تفکیک حوزه های انتخابیه ایذه و باغملک گفت : شهرستان های ایذه و باغملک به دلیل گستردگی روستاها که یک پنجم کل روستاهای استان را در خود جا داده است و این امر امکان رسیدگی به این دو شهرستان با انبوهی از روستاهای تابعه برای یک نماینده را مشکل کرده است.

.

درویش پور اظهار کرد : من خیلی پیگیری کردم چه در وزارت کشور و چه در کمیسیون شوراهای مجلس که با تک تک اعضا صحبت و رایزنی کردم و تصویب شد که یه نفر به نمایندگان خوزستان اضافه شود.

.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه ما این یک سهمیه را به حوزه انتخابیه خود آوردیم و می خواهیم به باغملک بدهیم گفت : 90 درصد کار انجام شده و 10 درصد منوط به رای نهایی در صحن علنی مجلس است که ما هم با دوستان در حال صحبت هستیم و هم امید فراوان داریم که در صحن علنی رای بیاورد.

.

, , , , , , , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
 1. جاده ایذه تا بارانگرد بیشتر به مطالعه احتیاج داره تا خط راه آهن/ از طلا بودن پشیمان میشویم لطف کنید بگذار همون مس باشیم

  • تفکر نماینده را ببین در عوض تفکر مردم حوزه انتخابیه را ،که همش عقب گرد دارن.در ضمن تو پرمون نیستی اگه مردی با نام خودت مطلب بنویس.کسی که بجای دیگران اظهار نظر می کنه از … است.

   • تا انجا که ما با خبر هستیم مطالعات را آهن مذکور در سال ۸۳ بپایان رسیده بود چه لزومی داره باز مطلعه شود شما حد اقل هفته ای یک بار از مسیر ایذه به باغملک گذر کردی وضعیت جاده رو دیدی که چقدر همشهریهامون جان خودشون رو از دست دادن چقدر خسارت به ماشینهای مردم وارد شده . بنظر شما کدوم واجب تره مطالعه تبلیغاتی راه آهن یا چند کمپرسی آسفالت … پرمون بودن یا نبودن چه فرقی داره حق گفتن شرط است که شما از اون ناراحت هستید. ( تو خون کسان خوری و ما خون رزان — انصاف بده کدام خونخوار تریم)

 2. حاج آقا م.ع.ک از مجتمع اشکفت زرد

  برادر تا انجا که ما با خبر هستیم مطالعات را آهن مذکور در سال 83 بپایان رسید .موضوع چیه که دوباره میخوان مطالعه کنن؟نکنه میخوان با این کار سرانه مطالعه در کشور را ببرن بالا ؟

 3. پرمون از صیدون

  یکی از معظلات اساسی شهرستان باغملک این است که واقعیت ها دیده نمی شود. اگر شما فرد دلسوزی هستی وتعهد اخلاقی داری چرا به این همه تلاش وکار در جاده باغملک- ایذه که در حال انجام است توجه نکردی ؟ آیا سه سال از این جاده عبور نکرده ای که بازگشایی و فعالیت مستمر شبانه روزی را ببینی .ودر عین حال نظر تمام پرمون ها در باغملک خلاف دروغ پردازی های شماست . اگر به قیامت اعتقاد داری واقعیت ها را ببین وبر اساس آن قضاوت کن.ثانینا اگر مردی و جرات داری نام خودت را بنویس….

 4. احمد

  واقعا برای آقای درویش پور متاسفم چون که خبری را که او می دهد آقای دهقان نیز چند بار داده بود ……

 5. عليرضا رييس زاده

  انتقال اب كارون به ايذه و باغملك بايد توسط ايشان پي گيري شود قبل از انكه اصفهاني ها ……

 6. پرمون

  دوست عزیز ( جناب آفای پرمون از صیدون)

  اولا” :
  از کدام واقعیت حرف میزنی که دیده نمی شود, کدام کار و تلاش در جاده باغملک در حال انجام است این پروژه ای که در خواب زمستانی بسر میبرد یک طرح ملی بوده که با تلاش معاونت عمرانی وقت استانداری آقای دکتر عباس طباطبایی قدری زودتر شروع شد.
  1- پروژه مسکن مهر در بلا تکلیفی است
  2- پروژه پروژه های ورزشی در صیدون و باغملک هیچ پیشرفتی نداشتند.
  3- پل هلاگون به آثار باستانی تبدیل شده
  4- سد تنگ چویل به یک رویا مبدل شده.
  5- و ………………….
  ثانیا” :
  نظر منه پرمون چه ربطی به پرمون ها دارد لطف کنید مجددا” مطالب را باز خوانی کنید.
  ثالثا” : در فضای مجازی ذهن خودت رو به اسامی معطوف نکن به مطالب مفید نگاه کن.
  رابعا” : تشریف بیاورید هلاگون تا با چند خانواده پرمون آشنا شوید.

معرفی شهرستان