پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 16521

منابع صهیونیستی گزارش دادند که ترس شهرک نشینان صهیونیست از وجود تونل‌های مقاومت باعث فرار آنها از مرز لبنان شده است.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از رهیاب:کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که ارتش این رژیم فعالیت یک پیمانکار ویژه که شهرک نشینان صهیونیست ساکن مرز لبنان در منطقه اصبع الجلیل و الجلیل غربی به منظور جستجوی تونل ها استخدام کرده بودند، متوقف کرد.

.

بر اساس این گزارش، در ماه های گذشته شهرک نشینان ساکن مناطق مذکور در گزارشی به ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شدند که حزب الله لبنان در زیر منازل آنها تونل هایی را حفر کرده است و دو روز پیش فرا رسیدن عید یهودیان نیز تعدادی از ساکنان این منطقه از ترس این تونل ها و عملیات حزب الله منازل خود را ترک کرده و در عین حال پیمانکاری را برای اجرای عملیات حفاری در منطقه «زرعیت» استخدام کردند اما ارتش جلوی آغاز کار این پیمانکار را گرفت.

.

.

در همین رابطه «کوبی کوهن» یکی از شهرک نشینان گفت: ارتش همه چیز را می داند اما هیچ اقدامی نمی کند، این وظیفه ارتش هست که باید حفاری هایی در منطقه انجام دهد اما ارتش این کار را انجام نمی دهد و باعث شده است که ما در ترس و وحشت زندگی کنیم.

.

از سوی دیگر فرماندهی شمال در ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد که هیچ تونلی وجود ندارد و این در حالی است که شهرک نشینان می گویند ما اعتمادی به ارتش نداریم و پیمانکارانی برای حفاری در این منطقه استخدام خواهیم کرد و هزینه آن هر چه باشد پرداخت می کنیم اما هرگز نمی توانیم با ترس و وحشت زندگی کنیم.

.

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان