پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 16558

عبدالله تمیمی اظهار داشت:ما به آن حدی که مطلوب مقام معظم رهبری است نرسیده ایم ولی در این جاده درحال حرکت هستیم باید با کمک استاندار و ما نمایندگان استان در بحث اقتصاد مقاومتی خوزستان رتبه یک کشور باشد ولی هنوز این اتفاق نیفتاده است.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از رهیاب:عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی  در خصوص اظهارات استاندار خوزستان مبنی بر پیشتاز بودن استان در اقتصاد مقاومتی در کشور اظهار داشت:در استان خوزستان معضلات و مشکلات خاصی داریم کمبودهایی داریم که به جنگ و دوران بازسازی باز می گردد.

.

وی ادامه داد:ما به آن حدی که مطلوب مقام معظم رهبری است نرسیده ایم ولی در این جاده درحال حرکت هستیم باید با کمک استاندار و ما نمایندگان استان در بحث اقتصاد مقاومتی خوزستان رتبه یک کشور باشد ولی هنوز این اتفاق نیفتاده است.

.

 نماینده مردم شادگان  در خصوص معضل سرقت در استان گفت:سرقت عوامل مختلفی دارد فقر بیکاری و گاها غفلت کسانی که مواظب مال خود نیستند و عوامل دیگر سبب بروز این جرم می باشند عمده علت اصلی این جرم در خوزستان بیکاری و اشتغال است.

.

.

وی اضافه کرد:باید با تبلیغات مناسب در خصوص سرقت از تمام جنبه های اطلاع رسانی کنیم وقتی می گویم تبلیغات مناسب یعنی کار کلیشه ایی نباید کرد و زود بلند شویم یک کارشناس در تلویزیون بیاوریم تا در مورد سرقت حرف بزند.

.

تمیمی خاطر نشان ساخت:بعضی چیزها را مستقیم نمی شود گفت باید با کمک شعر، کتاب، تئاتر، سریال ها سرقت و عواملش را به مردم نشان دهیم و بعد جزای کسی که سرقت کرده را به تصویر بکشیم.

.

وی ادامه داد:روزی مردم از کمربند ایمنی در ماشین استفاده نمی کردند اما با فرهنگ سازی و تبلیغ مناسب امروز مورد پذیرش همه قرار گرفته است باید از ظرفیت روانشناس ها ، جامعه شناس ها در این خصوص بهره ببریم تا کارهای در این حوزه نتیجه عکس ندهد.

.

 
, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان