پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 16501

به نظر نمی‌رسد نخست وزیر رژیم صهیونیستی از واکنش‌های منفی دو سال قبل پس از سخنرانی‌ در مجمع عمومی سازمان ملل که با نشان دادن یک نقاشی از بمب در آستانه انفجار، خودش را به مضحکه عام و خاص تبدیل کرد درس گرفته باشد.

به گزارش باغملک نیوز ، ساعتی پیش بار دیگر در مجمع عمومی سازمان ملل نوبت به سخنرانی “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر رژیم صهیونیستی رسید.

.

وی که به نظر نمی‎رسد از جو ایجاد شده در پی سخنرانی دو سال قبل خود در مجمع عمومی، عبرت گرفته باشد، بار دیگر دست به اقدام مضحک دیگری زد.

.

نتانیاهو در نشست مجمع عمومی ترک عادت نکرد/ تکرار دوباره اقدامات مضحک و مواضع باورنکردنی!

.

دو سال پیش نخست وزیر رژیم صهیونیستی با در دست داشتن یک نقاشی از بمب، مدعی شد ایران به مرحله نهایی تولید بمب اتمی رسیده است.

.

وی حتی با استفاده از یک ماژیک قرمز خطی روی تصویر بمب کشید و اعلام کرد ما باید ایران را قبل از رسیدن به این مرحله متوقف کنیم!

.

این اقدام نتانیاهو با واکنش اکثر شخصیتها و رسانه‌های بین‎المللی مواجه شد که همگی آنرا به سخره گرفتند.

.

این بار نیز نخست‎وزیر رژیم صهیونیستی ترک عادت نکرد و با در دست داشتن تصویری از  “دو لوله آهنی که سر آنها به سمت بالا قرار گرفته و دو کودک در نزدیکی آن مشغول بازی هستند”، مدعی شد که تصویر یکی از سکوهای پرتاب موشک حماس را در اختیار دارد که این گروه فلسطینی آن را به عمد در نزدیکی محل حضور غیرنظامیان قرار داده است تا شمار کشته شدگان در جنگ غزه بالاتر برود!؟

.

.

وی در ادامه مدعی شد: “اسرائیل در جنگ غزه غیرنظامیان را هدف قرار نداد و این حماس بود که تلاش می‎کرد شمار بیشتری از آنها کشته شوند”.

.

نتانیاهو حتی پا را فراتر از این گذاشت و با متهم کردن ابومازن به حمایت از آنچه “جنایات حماس” خواند، افزود: “ما برای آینده بهتر ملت فلسطین تلاش می کنیم”.

.

این‌ها اظهارات فردی که دچار اختلال روانی شده نیست، این‌ها همه از زبان نخست‎وزیر رژیمی مطرح شده که در جنگ اخیر علیه غزه، حمایت‌های آمریکا و اکثر کشورهای غربی را با خود همراه دیده است. عجیب هم نیست  رسانه‎های غربی همین موضوع را در بخش‌های مختلف خبری خود به عنوان یکی از واقعیتهای جنگ علیه غزه پوشش دهند!

.

البته انتظار نمی‎رود آنها گزارش رسانه‌های فلسطینی درباره استفاده رژیم صهیونیستی در جنگ اخیر علیه غزه، از ۲۰ هزار تن بمب مختلف را که معادل شش بمب اتمی است را باور کنند!

.

 
, , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان