پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 16461

باغملک نیوز : موضع صریح وزیر صنعت در خصوص خودروهای پلاک اروند بار دیگر تائید فشار سنگین پایتخت نشینان بر استاندار خوزستان بود که طی ماه های گذشته تلاش کرد امتیازی به مردم خوزستان هدیه کند.

به گزارش باغملک نیوز، در حالی که طی روزهای گذشته استاندار و مجموعه مدیران استانی خوزستانی موضوع لغو مجوز تردد خودروهای پلاک اروند را در شهرهای مختلف خوزستان تکذیب کرده بودند شب گذشته نعمت زاده وزیرصنعت و معدن و تجارت با حضور در برنامه اقتصادی پایش اعلام کرد خودروهای پلاک اروند صرفا تا مرکز استان مجوز تردد خواهند داشت!.

.

موضع صریح وزیرصنعت در خصوص خودروهای پلاک اروند بار دیگر تائید فشار سنگین پایتخت نشینان بر استاندار خوزستان بود که طی ماه های گذشته تلاش کرد امتیازی به مردم خوزستان هدیه کند.

.

.

اینکه چرا برخی دولتمردان تمایلی برای همکاری با استاندار خوزستان برای گره گشایی از برخی مشکلات مردم خوزستان ندارند هنوز دلیل روشنی برای آن ذکر نشده است لکن آنچه روشن است فروش خودروهای بی کیفیت داخلی با هزینه گزاف به مردمی که سال ها از مرزهای کشور جانفشانانه محافظت کردند چندان با عدالت همخوانی ندارد.

.

مردم استان امیدوار بودند با سفر دکتر روحانی به خوزستان برخی از مصوبات لازم برای رشد وتوسعه و رفاه مردم استان به مرحله اجرا برسد که به نظر می رسد هنوز آنطور که باید شاید این شرایط فراهم نشده است و هنوز هستند کسانی که منافع کمپانی ها را به مردم ترجیح می دهند.

.

رهیاب

, , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
  1. عليرضا رييس زاده

    بايد وزير محترم صنعت و معدن پاسخ دهد بعد از پنجاه سال به قول گفته وزير محترم نفت اقاي زنگنه”اخرين پيكان توليدي ما بعد از نزديك به 5 دهه از اولين پيكان توليدي ما بدتر بود” جدا كه درد اور و تلخ !!!گويا وزير محترم صنعت و معدن الزايمر گرفته كه نمي داند بزرگترين و بي رحم ترين مافياي اين مملكت خودرو سازان هستند كه سالها با استفاده از لابي گري و رانت خواري ومافيا بازي هاي خود خون مردم مظلوم را در شيشه كردند جدا كه مافياي سيسيل بايد جلوي مافياي خودروسازان ما لنگ بندازند از اين ها گذشته اين خودروسازان شان و منزلت كشور بزرگي مانند ايران را به سخره گرفتند مي گوين ماشين ملي اسمش مي گذارند پژو 405 ماشين ملي بعد مي گويندال 90 ماشين ملي مي گويند زانتيا سئوال اينجاست كه اگر اينها ملي هستند چرا اسم ايراني ندارند؟ چون مونتاژ مي كنند و ده برابر قيمت به زور به خورد مردم بدبخت مي دهند اقاي نعمت زاده بس است اين همه مافيا مگر خودروسازان دلار 1260 تومان از دولت نمي گيرند و به جاي سرمايه گذاري و تحقيق در خودرو در جاي ديگر سرمايه گذاري مي كنند؟ مگر حضرتعالي تحقيق و تفحص مجلس از خودروسازان را نخوانديد كه چه افتضاح و … را به بار اوردند؟لطفا يك بار ديگر بخوانيد تا بدانيد جمعيتي كثير قرباني عده اي قليل رانت خوار شده اند ماشين هاي خارجي نه تنها در استان خوزستان كه بايد در تمام كشور ازاد شوند تا مردم اسير ايران از دست خودروسازان بي انصاف رها شوند اقاي نعمت زاده جدا ديگه بس است و حتم دارم كه خودروسازان ايراني هر روز به خط پايان خود نزديك تر مي شوند .
    ضمنا به استاندار قهرمان خوزستان بايد دست مريزاد گفت به خاطر شجاعت و اين همه درايتش در ازادي ماشين هاي اروند در كل استان جدا بايدتشكر و قدرداني كرد

معرفی شهرستان