پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 16555

درحالی که هرروز اخبار متفاوتی از ساخت مدارس هوشمند در استان به گوش می رسد ، دانش آموزان دبستان میثاق میانرود هنوز فاقد کلاس تحصیلی هستند.

به گزارش باغملک نیور به نقل از سیاسیون، با پیگیری زیاد والدین دانش آموزان برای تخصیص کلاس برای درس فرزندانشان  بعد از گذشت ۷ روز از آغار سال تحصیلی جدید دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی دبستان میثاق به علت نداشتن کلاس روی شن و ماسه های کف حیاط مدرسه درس می خوانند.

.

                   SAM_1646

.

معلم پایه چهارم دبستان میثاق در گفتگو با خبرنگار ما می گوید: بعد از گذشت ۷ روز از آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس ، کلاس پایه چهارم دبستان میثاق با ۳۵ دانش آموز، روی شن و ماسه های کف مدرسه برگزار میشود .

.

وی افزود:بعد از درخواست های فراوان برای تخصیص کلاس درس، یک انبار بدون هیچ امکاناتی ( برق ، میز و صندلی ، وسایل خنک کننده) در اختیار ما قرار گرفت که به دلیل فرسودگی زیاد قادر به تشکیل کلاس در آن انباری نبودیم،بنده مشکلات  پزشکی و مشکل مسافت راه  فراوانی دارم و این مشکلات را به اداره گزارش داده ام ولی در جواب می گویند که این مشکل شما هست به ما ربطی ندارد.

.

معاون دبستان میثاق در خصوص مشکلات پیش آمده گفت : وضعیت کلاس های پایه چهارم و ششم به علت ۱۰ کلاسه بودن مدرسه با مشکل فضای آموزشی روبه رو است . ما مجبور هستیم که دو پایه از این کلاس ها را در شیفت بعدازظهر برگزار کنیم .

.

وی در ادامه یادآور شد که ما با مشکل تقسیم معلمان و همچنین کمبود معلم روبه رو هستیم.

.

معلم پایه چهارم دبستان مشکل پزشکی دارد و این مشکل بارها به اداره انتقال داده شده است ولی اداره با انتقال ایشان موافقت نمی کند.

.

                 SAM_1648

.

این مشکل به دلیل نداشتن نگهبان و مستخدم پیش امده است ما مشکل نداشتن مستخدم را بارها انتقال داده ایم ولی هیچ حرکتی انجام نگرفته است.

.

 نداشتن وسایل سرمایشی و کابل برق به علت سرقت از دیگر مشکلات این مدرسه است که باعث شده قادر به روشن کردن پنکه هم نباشیم.

.

معاون دبستان در ادامه گفت که این دبستان با مشکل سرانه بسیار کم روبه رو است. این دبستان توانایی پرداخت قبوض آب و برق را ندارد.

.

                SAM_1660

.

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان