پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24812

رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های کشور گفت: امسال آمار ثبت نام ازدواج دانشجویی ۱۰ درصد رشد داشته است.

 به گزارش باغملک نیوز به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام محمد محمدیان ظهر امروز در نشست خبری ازدواج دانشجویی، اظهار داشت: امسال نسبت به سال گذشته در ثبت نام ازدواج دانشجویی 10 درصد افزایش داشته‌ایم.

 
وی بیان کرد: سال قبل 32 هزار نفر برای ازدواج دانشجویی در دانشگاه‌های سراسر کشور ثبت نام کرده بودند و خوشبختانه امسال حدود 36 هزار نفر برای ازدواج دانشجویی ثبت نام کردند.

 
رئیس نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه‌های کشور اظهار داشت: از جمعه هفته اینده کاوران‌های ازدواج دانشجویی وارد مشهد مقدس می‌شوند، 18 کاروان قبل از عید نوروز و 16 کاروان نیز بعد از تعطیلات عید نوروز وارد مشهد مقدس می‌شوند.

 
محمدیان تاکید کرد: در هر کدام از این کاروان‌ها به صورت میانگین 650 زوج حضور دارند که البته با هزینه خودشان به مشهد مقدس سفر می‌کنند و در ایام حضور در مشهد، سه روز از آن‌ها پذیرایی می‌کنیم.

 
رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور تاکید کرد: آمار طلاق در ازدواج‌های دانشجویی بسیار کمتر از سایر ازدواج‌ها است و تنها 2 درصد از ازدواج‌های دانشجویی به طلاق منجر می‌شود.

 
محمدیان تاکید کرد: آموزش‌های دانشجویی سبب شده ‌تا میزان این طلاق‌ها بسیار کاهش پیدا کند و درصدد هستیم که از طریق کانون‌هایی که در دانشگاه‌ها تشکیل می‌شود، خلاء حلقه‌های واسطین را دنبال کنیم.

 
رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور در خاتمه بیان کرد: امسال سهمیه عمره دانشجویی 18 هزار نفر بوده است.

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان