پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24750

باغملک نیوز : نجفی رئیس مرکز بهداشت شهرستان باغملک از راه اندازی ۱۰ خانه بهداشت روستایی و جذب ۹ بهورز در ایام دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش باغملک نیوز، مهندس عبدالرضا نجفی رئیس مرکز بهداشت شهرستان باغملک با بیان مطلب فوق در جلسه شورای سلامت شهرستان از راه اندازی ۱۰ خانه بهداشت روستایی و جذب ۹ بهورز در ایام دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

نجفی همچنین در خصوص برنامه های قابل اجرا از سوی مرکز بهداشت در راستای بسیج ملی و کاهش مصرف نمک سخنانی را برشمرد و افزود : سالانه ۱۳۵ هزار نفر در اثر بیماری های قلبی و عروقی مرتبط با مصرف بالای نمک و فشار خون جان خود را از دست می دهند.

وی گفت : نرم استاندار مصرف نمک را ۳کیلوگرم در سال است که این نرم در کشور ما دو برابر و به ۶ کیلوگرم در سال رسیده است.

 

رئیس مرکز بهداشت شهرستان باغملک افزود : با اجرا و دستورالعمل هایی از سوی این مرکز، کاهش مصرف نمک را در دستور کار خود قرار خواهیم داد .

وی در پایان سخنان خود با انتقاد از بلاتکلیف بودن مسئولیت مخزن آب شرب شهرک صنعتی و روستای گلال کمپ و نبود کلر مورد نیاز در آب شرب از سرپرست فرمانداری شهرستان خواهان پیگیری و دستور اکید مبنی بر تقبل نگهداری مخزن آب یاد شده از سوی آب و فاضلاب روستایی، تا نتیجه قطعی تصدی یکی از دو اداره شهرک های صنعتی و آب و فاضلاب روستایی شد.

, , , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
 1. ناشناس

  چ دستور العمل هایی ؟؟
  وضعیت آب ک اسف باره ک شهرستانمون

 2. ناخدا

  اگر دردم یکی بودی چه بودی اگر غم اندکی بودی چه بودی
  مهندس نجفی عزیز همه نقاط دیگر شهرستان حل شده و این آخرین خاکریزه که باید فتح بشه ؟

 3. اوا

  کجا درس میشه مهندس در عمل خبری نیس ولی..ک

معرفی شهرستان