پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 23682

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: شرایط کنونی دنیا به شکلی است که کشور ما امکان انجام هیچ حرکت خطایی را ندارد، به همین دلیل ما باید با تابعیت مطلق از ولایت فقیه، خود را در برابر حوادث و فتنه‌های دنیا و مستکبران بیمه کنیم.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از تسنیم،حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب عصر امروز در جمع نمایندگان تشکل‌های دانشجویی استان یزد با بیان اینکه علم شناخت مفاهیم از راه کلیات است و بصیرت شناخت از راه مصادیق، اظهار داشت: مصداق شناسی، چراغ راه مؤمنان در ایام تاریکی راه حق و باطل است.

طائب با بیان این مطلب که بی‌بصیرتی در فتنه ۸۸ یکی از مهمترین دلایل این رخ داد نامبارک بود، در پاسخ به کسانی که حصر سران فتنه را غیر قانونی می‌دانند، گفت: شورای امنیت ملی بعد از جلسات متعدد رأی حصر خانگی میرحسین موسوی و کروبی را تصویب کرد.

وی تصریح کرد: مدیریت‌های داخلی کشور از منظر داخلی مشکلات زیادی دارد و این در حالی است که از منظرهای خارجی، نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در بالاترین جایگاه قرار دارد.

وی ضربه زدن به ایمان ملت ایران نسبت به ولایت فقیه را از دیگر اهداف مستکبران در فتنه ۸۸ عنوان کرد و گفت: قله مدیریت نظام جمهوری اسلامی ایران بوسیله مقام معظم رهبری از قله‌های مدیریتی دنیا بالاتر است.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار در ارتباط با یکی از سران فتنه گفت: درست است که وی چند سال نخست وزیر ایران بوده ولی در زمانی که به او در جبهه‌های جنگ نیاز بود، حتی یک روز از عمر خود را در جبهه سپری نکرد و این در حالی است که مقام معظم رهبری، بیش از ۱ ماه در شهر خرمشهر زیر آتش دشمن در حال رسیدگی به امور بودند.

وی دیر فهمی را یکی از مهمترین مشکلات سران فتنه عنوان کرد و افزود: شاید آنها بعد از مدتی به اشتباه خود پی ببرند ولی این اتفاق زمانی است که هیچ فایده‌ای ندارد.

طائب ایمان به ولی فقیه را در تمام امور راهگشا دانست و با بیان این مطلب که حصر سران فتنه حداقل مجازاتی است که در حال حاضر مستحق آن هستند، گفت: مقام معظم رهبری تنها کسی است که توانایی مقابله با توطئه‌های دشمنان نظام را دارد و قادر است ما را در جریان فتنه‌های به سلامت عبور دهد.

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار افزود: شرایط کنونی دنیا به شکلی است که کشور ما امکان انجام هیچ حرکت خطایی را ندارد، به همین دلیل ما باید با تابعیت مطلق ولایت فقیه، خود را در برابر حوادث و فتنه‌های دنیا و مستکبران علیه نظام انقلاب اسلامی که با پاسداری و خون شهدا به ما رسیده، بیمه کنیم.

 
 
, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان