پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 23790

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد تعطیلات لیگ را فرصتی ایده‌آل برای آماده‌سازی تیمش جهت حضور موفق در ادامه رقابتهای لیگ برتر دانست.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از مهر، حمید درخشان پس از پایان تمرین عصر امروز شنبه تیم فوتبال پرسپولیس، ضمن بیان مطلب فوق گفت: بازیکنان تیم صبح و عصر تمرینات سختی را سپری می‌کنند که امیدواریم ثمره این تمرینات را در دور برگشت لیگ ببینیم.

وی در مورد تعطیلی ۵۰ روزه مسابقات لیگ برتر هم افزود: فرصت بسیار ایده‌آلی بود که برای ما ایجاد شد و باید نهایت استفاده را از این زمان تمرینی ببریم. هدفم این است سطح دوندگی بازیکنان پرسپولیس را به ۱۲۰ دقیقه برسانم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه با اشاره به خرید بازیکنان خارجی این تیم تاکید کرد: این بازیکنان باید در زمین مسابقه خود را نشان دهند. همانطور که می‌دانید بازیکنان به خاطر تفاوت فرهنگی و زمانی، نیاز به زمان دارند تا با بازیکنان دیگر هماهنگ شوند اما من بسیار امیدوارم آنها بتواند در پرسپولیس مثمرثمر باشند.

وی همچنین اضافه کرد: بازیکنان جدید ایرانی که جذب کردیم هم بسیار خوب تمرین می‌کنند.

درخشان در مورد آخرین وضعیت جذب بازیکن عراق اینگونه توضیح داد: من نمی‌دانم این اخبار از کجا منتشر می‌شود زیرا هنوز بازیکنی را جذب نکردیم. البته چند بازیکن کاندیدا هستند که بزودی یکی از آنها را جذب خواهیم کرد.

وی در مورد بازیکن جدید برزیلی این تیم تاکید کرد: این بازیکن امروز تست پزشکی خود را پشت سر گذاشت، هیچ مشکلی ندارد و بزودی با او قرارداد امضا می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازیکن دوپینگی تیمش هم گفت: این بازیکن در تیم امیدهای پرسپولیس بوده که باید بگویم مربی بدنساز شخصی او، چند ماه قبل به این بازیکن قرصی را داده که این بازیکن ندانسته آن را مصرف کرده است. ما در لیگ امسال کلا ۱۰-۱۵ دقیقه بیشتر از وجود او استفاده نکردیم. او ندانسته دچار اشتباه شده و همانطور که گفتم موضوع مربوط به گذشته است که متاسفانه هنوز اثراتش در بدن او مانده است.

وی در مورد اردوی پرسپولیس در کشور دبی اظهار کرد: با این بضاعتی که داریم، تنها برگزاری اردوی ۸ روزه تیم در امارات قطعی شد که هفته آینده برای برگزاری آن اردو، به امارات می‌رویم.

درخشان در پاسخ به این پرسش که تمرینات پرسپولیس تا چه زمانی پشت درهای بسته برگزار می‌شود؟، گفت: تا چند روز آینده این روال ادامه دارد و اگر تغییر بوجود آید، آن را اعلام می‌کنیم.

, , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان