پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24651

باغملک نیوز : به مناسبت بزرگداشت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع)، محفل بزرگ انس با قرآن با حضور قاری بین المللی در شهرستان باغملک برگزار شد.

به گزارش باغملک نیوز، سرهنگ سید عبدالمطلب رحیمی حسینی فرمانده سپاه شهرستان باغملک در گفتگو با خبرنگار ما از برپایی محفل انس با قرآن‌ در این شهرستان خبر داد و گفت : این محفل نورانی به ‌مناسبت سالروز ولادت با سعادت نبی اکرم(ص) و امام صادق (ع) در مسجد چهارده معصوم (ع) رستم آباد برگزار شد.

وی بیان کرد : در این محفل که با حضور گسترده مردم مؤمن و متدین شهرستان برگزار شد، احمد ابوالقاسمی، قاری بین ‌المللی قرآن کریم به تلاوت آیات نورانی کلام وحی پرداخت.

فرمانده سپاه باغملک با تأکید بر لزوم ترویج و تبیین فرهنگ نورانی قرآن در جامعه اظهار کرد : برپایی محافل انس با قرآن کریم و جلسات قرآنی با محوریت تلاوت قرآن از راه ‌های گرایش جوانان به قرآن است.

رحیمی حسینی افزود : مردم عزیز ایران آن قدر حافظ و قاری قرآن تربیت خواهند کرد تا پوز دشمنان قرآن و اسلام را به خاک به مالند.

وی گفت : ناحیه مقاومت بسیج باغملک و حوزه ها و پایگاه ها هم در قشر خواهران و هم برادران در پایگاه های بسیج یک حلقه صالحین قرآنی دارند و الحمدالله در این چند سال اخیر توانسته اند حافظان و قاریان خوبی در مساجد تربیت کنند.

فرمانده سپاه شهرستان باغملک عمل کردن به قرآن را مهم‌ترین رکن آن دانست و خاطرنشان کرد : قرآن زمانی تأثیر بیشتری دارد که با خواندن و معنی کردن در روح و جان رسوخ کند.

یونس جعفریان فرمانده پایگاه مسجد چهارده معصوم رستم آباد نیز در گفتگو با باغملک نیوز ضمن تقدیر و تشکر از حضور چشمگیر مردم ولایت مدار باغملک در این محفل نورانی اظهار کرد : قرآن بزرگ ‌ترین کتاب و بهترین راهنمای بشریت است که به‌واسطه آن انسان‌ها به هدایت، مقصد اصلی و درجات عالی که همانا سعادت ابدی است نائل می ‌گردند.

IMG_6614

.

IMG_6608

.

IMG_6589

.

IMG_6579

.

IMG_6587

.

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :
 1. عرض ادب و احترام
  سایت ظهور12 به جهت کمک به سایت های ارزشی اماده تبادل لینک با شماست.
  در صورت تمایل مارا لینک کنید و سپس به ما ایمیل بزنید تا شما را در لینکستان اضافه کنیم
  موفق و موید باشید
  یا علی

  http://www.zohur12.ir

معرفی شهرستان