پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 25089

دومین مسابقه بین المللی کاریکاتور «مرز آزادی بیان» با موضوع “هولوکاست” توسط مجموعه شهدای هفتم تیر «سرچشمه» و سایت “ایران کارتون” برگزار می‌شود.

به گزارش باغملک نیوز به نقل از روابط عمومی مجتمع فرهنگی سرچشمه، در پی اهانت‌هایی که به بهانه آزادی بیان، نسبت به ساحت قدسی پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله صورت گرفت، مؤسسه فرهنگی شهدای هفتم تیر، مجددا مسابقه بین المللی کاریکاتور آزادی بیان را با همکاری سایت ایران کارتون و با موضوع “هولوکاست” برگزار خواهد کرد.

به گزارش جهان، در بخشی از خبر منتشر شده روابط عمومی مجتمع سرچشمه آمده است: می‌خواهیم بگوییم اگر آزادی بیان را هیچ حد و مرزی نیست، باید درباره موضوع هولوکاست هم اجازه اظهار نظر وجود داشته باشد.

تکرار یک ابتکار هنری، که صدای صهیونیست ها را درآورد

این مسابقه که نخستین بار در سال ۱۳۸۴ توسط روزنامه همشهری و با همکاری سایت ایران کارتون اعلام شد، بازتاب جهانی بسیار گسترده‌ای پیدا کرد و با استقبال هنرمندانی از کشورهای مختلف روبه رو گردید.

نشست خبری این مسابقه، روز شنبه ۴ بهمن ماه ۹۳ از ساعت ۱۰ صبح با حضور سیدمسعود شجاعی طباطبایی و حجت الاسلام محمدرضا زائری در تالارگفتگوی مجموعه فرهنگی شهدای هفتم تیر«سرچشمه»، واقع در محل سابق حزب جمهوری اسلامی، برگزار خواهد شد.

, , , , ,
لینک کوتاه مطلب :

معرفی شهرستان