پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24061

باغملک نیوز : طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان جبار رضایی به عنوان سرپرست اداری و مالی اداره کل منصوب شد.

به گزارش باغملک نیوز، طی حکمی از سوی همایون قنواتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان جبار رضایی رییس ارشاد اسلامی باغملک به عنوان سرپرست اداری و مالی اداره کل منصوب شد.

جبار رضایی پیش از این سمت به مدت 5 سال به عنوان سکان دار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باغملک مشغول خدمت بود.

وی با توجه تعهد و تجربه موفق کاری از جمله برگزاری شش دوره جشنواره شعر گویشی همدرنگ از سوی همایون قنواتی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان به عنوان سرپرست اداری و مالی منصوب شد.

در این حکم آمده است که نظر به تعهد و تجربه شما در حوزه های مختلف این اداره کل به موجب این ابلاغ جنابعالی را به عنوان سرپرست اداری و مالی اداره کل منصوب می نمایم.

در بخش دیگری از این حکم آمده است که امید است با همکاری و هم فکری معاونت اداری و مالی اداره کل در جهت ارتقاء برنامه ریزی و ارائه طرح های متناسب با اهداف و سیاست های کلان دولت تدبیر و امید در حوزه فرهنگ و هنر تمام توان و همت خویش را به کار برید.

شنیده ها حاکی از سرپرستی احمدرضا زنگنه کارشناس امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک در روزهای آتی به جای جبار رضایی دارد.

, , , , , , , ,
لینک کوتاه مطلب :
 1. تبریک به جامعه هنری و مردم هنر دوست باغملک و همچنین تبریک به جبار عزیز

 2. ساغر

  با سلام خدا راشکر که بالاخره این آقا از مسئولیت ارشاد کنار رفتند توی این چند سال چه کار فرهنگی از ایشان دیدیم به جز همایش همدرنگ که کلی انقاد هم به ان وارد است کو کارهای فرهنگی که وی انجام داده

 3. همدرنگ هم رفت ……………

  ایل ما بی همدرونگ وابید

 4. عضوی از این جامعه

  نظر خاصی ندارم . . .

 5. نورانی

  درود تبریک میگم حضور سبز استاد بزرگوار جناب رضایی.هرچند ازینکه بزرگواری چون ایشان را در مجموعه فرهنگیان شهرستان ازین پس نداریم ولی برایشان ارزوی توفیق روزافزون دارم .

معرفی شهرستان