پایگاه اطلاع رسانی باغملک

کد خبر : 24916

باغملک نیوز: طی حکمی از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک معرفی و منصوب شد.

به گزارش باغملک نیوز، همایون قنواتی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان طی حکمی احمدرضا زنگنه را به عنوان مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باغملک منصوب نمود .

 

در این حکم آمده است که نظر به تعهد و تجربه شما در حوزه های مختلف فرهنگی هنری شما را به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک  منصوب می نمایم.

 

در بخش دیگری از این حکم آمده است که امید است با همکاری و هم فکری با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در جهت ارتقاء برنامه ریزی و ارائه طرح های متناسب با اهداف و سیاست های کلان دولت تدبیر و امید در حوزه فرهنگ و هنر تمام توان و همت خویش را به کار برید.

 

شایان ذکر است احمد رضا زنگنه سابقه 18 ساله به عنوان معاونت و کارشناس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی، مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان مشغول خدمت در حوزه فرهنگ بوده و  اکنون سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باغملک را به عهده گرفته است.

, , , ,
لینک کوتاه مطلب :
 1. سیدعباس موسوی

  باسلام جناب آقای زنگنه انتصاب بجاو شایسته جنابعالی را به سرپرستی اداره فرهنگ وارشاداسلامی باغملل تبریک عرض نموده ازخداوندمنان آرزوی توفیق برای شما همشهری عزیز مسئلت مینمایم

 2. ذکوی

  ضمن قدردانی از برادر فرهیخته جناب آقای رضایی از خداوند منان برای آقای زنگنه آرزوی توفیق روزافزون در خدمت رسانی به همشهریانش را مسالت میدارم .

 3. ذکری

  باتشکر از زحمات آقای رضایی و تبریک به آقای زنگنه

 4. نورانی

  جناب زنگنه ضمن تبریک ،برایتان آرزوی توفیق روزافزون از درگاه خداوند دارم.

 5. شهروند باغملکی

  هیچ کس برای ما بجبار رضایی نمی شود.

 6. شهر وند

  انتخاب خوبی نبود

 7. بنده ی بد

  ضمن تبریک خدمت آقای زنگنه ،ما که تاالان هیچ کاری از اداره فرهنگ و ارشاد ندیدیم ،آقای زنگنه امیدوارم در عرصه فرهنگ قدم بردارید و فرهنگ را اولویت کارتون قرار بدین.

 8. معلم

  خدا گر به حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری جبار عزیز :از اینکه بیست ماه خون دل خوردی و و با همه ی بی احترامی ها وزور گویی های حاکم خم به ابرو نیاوردی خرسند م.امید وارم که در منصب جدید(که مسولیتی بس سنگین میباشد )موفق وسربلند باشی.

 9. شهروند باغملکی

  کجایند مردان بی ادعا ، خادمان بی منت وتحول گرایان فرهنگ هنر وحافظان ارزش های اسلامی – جبار رضایی اینگونه بود .
  بلاخره زنگنه به نوایی رسید.امید است بتواند همایش شعر عاشورایی وهمایش همدرنگ اجرا کند و آوازه شهر باغملک باشد.

 10. فرهنگی

  استاد جبار رضایی :انتخاب شایسته وبحق شما را به عنوان معاون اداری مالی اداره کل ارشاد اسلامی خوزستان تبریک عرض می نماییم

معرفی شهرستان